2737
2734

به نطرتون ببرمش دوتابیرون غذا بخوربم با یه کیک کوچیک بخرم براش بده؟الان نگین با۸۰ تومن نمیشه دوتا کوبیده میشه ۴۵ بایه یک کوچیک همون ۸۰ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خودت شام درست کن ..یه کیک کوچولو هم بخر ..اگه پول اضافه اوردی میتونی یه کادو هم بخری تولد حالش به کادوشه

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
2731

به نظرم یه کیک خوشکل بخر خودتم غذا درست کن تو خونه بهش تبریک بگو باهام جشن بگیرین من هر سال واسه تولد شوهرم همین کارو میکنم 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
خ چیزا میشه ولی باید بگردی ک خوب پیدا کنی  مثلا کمربند میشه  ادکلن میشه  لباس و تی ...

اهل دست بند اینا نیست خودش عشق رستورانه یعنی شکمو غذا ارهمه چی بیشترخوش حالش میکنه

2738

😂شما که برنامتوچیدی نظرمیخوای چیکار،،بعدشم عزیزم خب شهرباشهرفرق میکنه قیمت رستوراناش،شهرشما کوبیده دوپرس میشه۴۵ شهردیگه یه پرس میشه۵۰،شهرباشهر رستوران بارستوران فرق داره دیگ،ایده خودت خوبه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
خ چیزا میشه ولی باید بگردی ک خوب پیدا کنی  مثلا کمربند میشه  ادکلن میشه  لباس و تی ...

دستبند چرم ونقرهههههه۸۰تومن!!!!اون بقیه مواردم بیشتراز۸۰تومن میشه ها،شهرشمافکرکنم خیلی ارزونیه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
دستبند چرم ونقرهههههه۸۰تومن!!!!اون بقیه مواردم بیشتراز۸۰تومن میشه ها،شهرشمافکرکنم خیلی ارزونیه

ن من یه پیج دارم خیلیی کاراشون خوشگله بعد هم طلا داره هم نقره بستگی ب وزنش داره و جنس چرمش ک از ۹۰ و اینا تا ۱۳۰ برا نقره هاش متغیره 

بقیه چیزام اگه بگردین حتما خوبشو پیدا میکنین 

اره والا شمال دوتا کوبیده میشد ۷۰ تومن 

خوب شما که شمال زندگی میکنی ماهی دودی رو کادو کن بده بهش خیلی  خوشحال میشه خخخخ 

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
2706