2726
عنوان

از،بس جیغ زدم سردرد گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 41 پست
آخ بمیرم الهی ...ببخش 

خدانكنه عزيزم 

پس پاشو خداروشكر كن توروخدا ،بچه سالمه نعمتيه كه فقط مادرهايي مثل من ميفهمن نداشتنش چه درد بزرگيه

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
نهایت ۵۰ تومن خرجه اگه پلاستیکش شکسته.پریودی زیاد دور رو برشون نرو.احتمال داره بزنیشون

آره خیلی سعی کردم بلند نشم بزنم ....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهایت ۵۰ تومن خرجه اگه پلاستیکش شکسته.پریودی زیاد دور رو برشون نرو.احتمال داره بزنیشون

هردفعه. که دعوا میکنن ضرر مالی میزنن گاهی جانی هم هست 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2728
آره خیلی سعی کردم بلند نشم بزنم ....

خخ.منم ۳ تا دارم.وای دیشب میخواستم تمام اسباب بازی هاشونو بشکنم.یه گونی وسط خونه هیچوقتم جمع درست نمیکنن.هرچی هم خراب بشه باباشون سر من غر میزنه

خدا حفظشون كنه اسم هاشون چيه اين شيطونا ؟

مبینا سینا سبحان

والا از الان غصه تابستون گرفتم

زیر پتو هستم مثلا اومدم اتاق استراحت ...پرت کرد ترک خورد وسط لوله ....الان ترسیدن رفتن حیاط

بیچاره مامان من الان میفهمم حالشو

ما۳تادختر

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم