2737
2734
عنوان

ميشه كمكم كنيد؟😞

119 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

٥ماه قبل دعواى بدى بين من و خانواده همسرم شد مقصر هم خودشون بودن و كاملا اعتراف هم ميكنن كه تقصير با اونها بود و به خرافات و جادوى اطرافيان و ... ربط دادن 😕

اين اتفاقات تو روحيه من خيلى اثر منفى كذاشته جند روز قبل كه از كارهاشون خيلى بهم فشار اومده بود مهمان داشتم يكهوىى سفره دلم بيششون باز كردم و همه مسايل تعريف كردم از شكايت هايى كه كردم ازشون و اتفاقات كفتم الان خيلى ناراحتم از بابت اين موضوع نمى دونم جرا يكهو اينجور همه جيز كفتم اصلا ادمى نبودم كه اين حرفها به كسى بكم لطفا راهنماييم كنيد موضوع جطور جمعش كنم؟ كه نخوان سو استفاده كنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تا حالا این کار رو کردم صبحش زنگ زدم به خانمه گفتم یه موقع بهشون چیزی نگیا گفته باشه    ...

ميدونى از اينكه به كوش اونها برسه ترسى ندارم اما من شخصيت خودم زير سوْال بردم نبايد اين كار ميكردم

2738

بهش بگو حرقایی ک بهت زدم ب کسی نگو بین خودمون باشه بگو ب هرکسی نمیگم دیگ ب تواعتماد داشتم بخاطر همون

خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤