2737
2734
عنوان

من عاشق یکیم ک اومد خاستگاریم

682 بازدید | 60 پست

بعد اینقد اروم بودو ی سوتی هایی داد مثلا همش سرش پایین اصن حرف نمیزد زیاد ی جورایی اصن مردونه از کم روییش برخورد نکرد الان خانوادم تو دلشون نیس این رفتاراش منم باابن حرفاشون دلم ی جوری میشه بنظرتون این خیلی مورد مهمیه خانوادم درست میگن ک اصن اجتماعی نیستو و و و یا حق داره چون بار اولش بود ؟حتی سلامو احوال پرسی خیلی گرم نکرد با باباو داداشام اینا باعث شده همش ایراد بگیرنو تو دلشون نره

وا حق داره اولین بارشه خب

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دفعه اول خوب شایدخجالت کشیده من ازدامادپرروبدم میادک الکی زبون میریزن مردبایدسنگین رنگین باشهولی بحث منزوی بودن اجنماعی نبودن وازجمع فراری بودن فرقداره 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
شاید طفلی خجالتی بوده😊

خودم میدونم ک خیلی خجالتیه ولی دیگ در این حد توقعشو نداشتم دلم میخاس چون خانوادم اینطور دوس دارن مردونه ترررفتار کنه الان با نظرشون فکر منم بهم ریختن😢

به خانوادت بگو فرصت بدن بهتر تا ادم پرو باشه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706