2726
عنوان

مامان های منتظر که هر ماه چشم انتظار نی نی هستن بیان بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 154 پست
اره تاصب نگه میدارم ولی نمیشه دادم خوب بود

راستی واسه پری عنبر نسا دودکن قبلش  بی بی بزن وازمایش بده حامله نباشی چون سقط میشه عنبر نسا قویه راستی ازمایش هورمنی چی  هورمن مردانه داری 

سلام ندا جون خووش اومدی اینجا ما نا امیدی نداریم خانمی تنبلی چیزی نیست که نا امید  بشی فدات شم ...

قربونت بااین انرژیت عزیزم... من هنوز دکترنرفتم یکساله ازدواج کردمو داعم هم اقدام نداشتم شاید کلا 4ماه بشه. ولی میدونم تنبلی دارم و فولیکولم 15بود.. تو سونوم زده بود ک تخندان بزرگترازنرمال ک نمیدونم چیه اصلا.. ی ماه متفورمین خریدم خوردم این ماهم ویتاگنوس

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت بااین انرژیت عزیزم... من هنوز دکترنرفتم یکساله ازدواج کردمو داعم هم اقدام نداشتم شاید کلا 4ما ...

خوبه چندم رفتی سنو تا دیر نشده برو دکتر خدای نکرده بعدا مشکلی پیش نیاد فدات فولیک اسیدوید ویتامین د3بخور عالیه  

2728
کاش میشد گریه نکرد و اروم بود ب جای خالیش تو شکمم ک فکر میکنم دلم میخواد زمین و زمان و خراب کنم ک چر ...

ای سوگلی جاباخودت  تورو قران چرا  باخودت این کار  خوتنی خوت  سالم باشی بچه دوبار  میشه من پنج ماهگی دختر وپسر واز ددست دادم قراره باشه گریه کنم زندگی خود وشوهرمو جهنم میکنم

خوبه چندم رفتی سنو تا دیر نشده برو دکتر خدای نکرده بعدا مشکلی پیش نیاد فدات فولیک اسیدوید ویتامین د3 ...

یعنی مشکلی دارم؟؟ 

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
ای سوگلی جاباخودت  تورو قران چرا  باخودت این کار  خوتنی خوت  سالم باشی بچه دوبار ...

هروقت میفهمیدم یکی بچه سقط کرده همیشه ناراحت میشدم ک چرا اینکارو کردن ازوقتی ک این اتفاق برام افتاده دلم میخواد تمام اونایی ک میشناسم و بچه های سالمشون رو سقط کردن تیکه تیکه کنم ک انقد دلشون سنگ و کثیفه😫😭😭 خداااا اخه ب چ کسایی بچه  میده 😭😭😫

برام دعاکنید تروخدا قلبم اروم نمیگیره  وقتی شوهرم باهام شوخی میکنه ک ازین حال و هوا درام وقتی یلحظه خنده میاد رو لبم حالم از خودم بهم میخوره  دارم دیوونه میشم خداااا😫😫😭💔

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
یعنی مشکلی دارم؟؟ 

فولیک اسید باید هر زنی سه ماه قبل بارداری مصرف کنه که بچه اش رشد خوبی داشته باشه ویتامینم ضرر نداره بخوری اینا مال همس نه کسی کهمشکل داره عزیزم من نگفتم شما مشکل داری واسه یه بارداری راحت بهت گفتم شرمنده

فولیک اسید باید هر زنی سه ماه قبل بارداری مصرف کنه که بچه اش رشد خوبی داشته باشه ویتامینم ضرر نداره ...

ن گلم دشمنت  مررسی ک بهم گفتی.. اخه چون زده تخمدانهام بزرگتراز نرمال نمیدونم چی هس میترسم برااون پرسیدم

خداروشکر فولی چند بود وقتی قرص خوردی سنندج وشما 

وااااای منم بچه سنندجم...  خوشی هرله سنه زندگی اکی؟ 

2706