2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلاقش اینه درک. نمیکنه حتی موقعی ک پری میشدم درک نمیکرد نمیفهمه

ببخشیداااا ولی گور پدرشون.تو بچتو بچسب .زندگی یعنی بچه.خونواده تو هم همین بچه هست.بروی خودتم نیار فقط مراقب خودت و سلامتی بچت باش و خودتو تقویت کن.حتی نامحسوس.تنش برا خودت درست نکن.من سابقشو دارم بخاطر استرس زیاد بچم سقط شد.الان دیگه به هیچی اهمیت نمیدم...

2456
خیلی نفهمه خیلی 

دو حالت داره یا ازش جدا میشی یا ادامه میدی.در هر صورت مهم اینه که فرزند عزیزتو داری.هرچند داستان نفهم بودن مردا بر میگرده به خودمون.همسر من خیلی مهربون هست ولی کلا با داستان بچه مخالفه در حدی که حاضره منچ از ایران بفرسته بیرون! منم این سری بهش نگفتم دارم اقدام میکنم.ایشالا باردار شم و یه کم بچه جون بگیره بساطمو جمع میکنم و میرم اگر ببینم میخواد بهم فشار بیاره.من پدر و مادر و خواهر ندارم.بچه میشه همه ی زندگیم.دوبار سقط کردم دیگه اجازه نمیدم

اه عجب مردی واقعا نمیدونم چی بگم فقط بهش بی محلی کن شایدخوب شد بمیرم الهی حساس نشو

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

یاد خودم افتادم..اونم اصلا درک نداره من پریودم اعصابم خورده یا نمیتونم ی سری کارها رو بکنم..اصلا مریض میشم درک نداره..همش دلش میخواد من رفتم خونشون کمک کنم و کار کنم مثل دیشب که من سرماخوردگی دارم داره بهم جلو برادر شوهرم دستور میده برو کمک مامانم کن..خانمم داستن بادمجون سرخ میکردن اما راحت پاشدن رفتن تو خونه تا من بشینم سرخ کنم و گلو دردم بدتر بشه..اونقد بغض گلومو گرفته بود که حد نداشت

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
2714
عزیزم واسه منم 1500 بود بتا. 3 روز از موعدم گذشت روز سوم از دادم مممکنه دوقلو باشه؟ 

نه فکر نکنم چون ممکنه لقاح تو شما زود انجام شده باشه چون عدد بتا واسه باردارای دوقلو باید بیشتر از این باشه فکر کنم.

شما دوقلو دارین تو خانوادتون؟یا قرص خوردی واسه دوقلو شدن؟

اللهم عجل لولیک الفرج
ان شاءالله که ماه بعد شما هم خبر بارداریتونو بدین

ایشالله خداازدهنت بشنوه

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
چرا هر دومون میخواستیم ولی شوهرم خیلی بی تفاوت وسرده انگار ن انگار باردارم حتی بهم اهمیت نمیده مثلا ...

عزیزم بعضی مردا اینطورن شوهرمنم وقتی کارداشت خودشم تاحدودی بچه میخواست ولی قسمت نشد دوماهه بیکاره وقتی آزمایش دادم گفتن مثبته ازخوشحالی دستوپام میلرزید بهش رفتم گفتم باردارم یکم بعدش دیدم عصبانی شده چشماشم پرشده میخواد گریه کنه خیلی خیلی ناراحت شدم اومدم خونه گریه کردم اینم بگم چون بیکاره بخاطر همین بیشتر ناراحت شد خلاصه شیرین ترین روز زندگیم باناراحتی گذشت فرداش یواش یواش از نی نی حرف زدم واسش الان که شکر خدا ده روز ازپریودم گذشته دیگه واسم میوه اینا میخره که بخورم ولی شوهرمنم بشدت منو ناراحت میکنه بقوله شما نفهمه ولی چاره چیست ازیه طرفم بچه سالم وصالح ازخدامیخواستم تا فکرو ذکرم بچم بشه به کارهایه شوهرم کمترتوجه کنم  بعضی وقتا وقتی الانم 

دعوامون میشه ازاینکه باردارشدم میترسم که خدایی نکرده جداشیم بچم بچه طلاق بشه ولی بازم توکل بخدا خودمم دریک  اتاق سی متری زندگی میکنم که هم اتاق خوابمه هم پذیراییم خونیه پدرشوهرمیم ولی ازاینکه خونه جدا نگرفتیم خیلی پیشمونم ولی فعلا نمیتونیم خونه جدیدبگیریم خیلی دوس دارم از این خونه بریم یه خونه واسه خودمون بگیریم ولی امکاناتشو نداریم.

دو حالت داره یا ازش جدا میشی یا ادامه میدی.در هر صورت مهم اینه که فرزند عزیزتو داری.هرچند داستان نفه ...

عزیزم خدا واست حفظش کنه 

فک میکردم شرایط من سخته ولی الان می بینم مردایی سخت گیر تر ازشوهرمنم هس