2726
عنوان

خانم خوشگلای ترک تشریف بیارین

122 بازدید | 10 پست

من تو یه استانی افتادم که ترک نشینه و حرف مردم تو خیابون رو متوجه نمیشم و خیلی اذیتم میکنه

ولی از یه طرف فهمیدم که چقدر به فرهنگ و زبون شما علاقه دارم. خیلی دوست دارم تو این مدت کوتاهی که اینجام ترکی یاد بگیرم و حرف مردم رو متوجه بشم. زبون شما با فارسی خیلی فرق داره؟ چجوری میتونم شروع کنم یاد بگیرم و چقد طول میکشه؟

هر چی آهنگ خوشگل ترکی هم داشتین معرفی کنین

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم با کتابای خود آموز ترکی شروع کن خیلی خوبن و اینکه خوشبختانه چون تو محیط ترک نشینی سریع ...

کتاب آموزش ترک داریم؟ فکر کردم فقط ترکی استانبولی کتاب داشته باشه

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

اهنگای ترکی دانلود کن.بعد متن و ترجمشم دربیار وقتی گوش میدی متنو معنیشم ببین

اینطوری کلماتو متوجه میشی

من ترکم ولی ترکی استانبولی رو خیلی دوس دارم.با همین روش یاد میگیرم

فیلم ترکی هم زیاد میبینم

البته ترکی اونا خیلی غلیظتره.ترکی ما پره از کلمات فارسی

کتاب آموزش ترک داریم؟ فکر کردم فقط ترکی استانبولی کتاب داشته باشه

نه عزیزدلم داریم 

خیلی زیاد

اگر تبریز بودین من چنتاشو بهتون امانت میدادم

تو کتاب فروشیا هم دیدم

کدوم‌ شهری؟

قزوین عزیزم