1232
1226

واسه پاکسازی رحمم استفاده کنم شما چی پیشنهاد میدین که بدون نسخه دکتر بهم بدن؟ و اینکه ظرری نداشته باشه

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
میدونی عفونت داری؟؟؟

قبلا داشتم الان نمیدونم ولی چیزی اذیتمم نمیکنه راستش همینطوری میخوام استفاده کنم شنیدم به بارداری کمک میکنه رحم پاک

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

سرخودکاری نکن.خدای نکرده بدترمیشی.مریضی همه که مثل هم نیست ،یدونه پمادداشته باشه

حالا یعنی هیچ پماد بی ظرری نیس 😓

1156
قبلا داشتم الان نمیدونم ولی چیزی اذیتمم نمیکنه راستش همینطوری میخوام استفاده کنم شنیدم به بارداری کم ...

ول کن دختر کار دست خودت میدی من تو حوالی بارداریم ک بود دکترم پماد بتادین داد .ک پاک باشه .بعدم بدون هرروقت خدا خواست باردارمیشی من پمادم سه ماه بود تموم شده بود ک باردارشدم