2703
2553

من تو ساختمان باران 

میدون صدوق یکی دیدم

ولی نوع بیمه رو نمی‌دونم

اینم تابلوش رو دبدم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

یه خانم دکتر هست تو دورشهر خوبه بد نیست کارش

زینب محبی

یکی دیگه هم بود تو دورشهر ساختمان پزشکان درست همون اولش یه اقایی بود اسمش یادم نمیاد ولی کارش عالی بود

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه خانم دکتر هست تو دورشهر خوبه بد نیست کارش زینب محبی یکی دیگه هم بود تو دورشهر ساختمان پزشکان در ...

پیش محبی رفتم.چندسال پیش مثلا ارزون میگرفت باراول برای پرکردن رفتم اومدم خونه کلی درد داشت دوباره رفتم باهزارالتماس دوباره پرکرد دردش خوابید.ازبیمارمی دزده بماند که مطبش اون موقع کثیف بود

کاربرمرضی دیروز دخترش رو برده بود پیش رضوانی دخترخاله همسرمم قم زندگی میکنه اونم بچهاشوپیش رضوانی می ...

رضوانی مگه متخصص اطفال نیس؟

دندونپزشک نیس که

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

پیش همون میبره ولی چون پسربچه هست وبی قراری کرده گفته بخاطر یه دندون پرکردنی بیهوشی.اونم مثل بقیه بچه های پنج ساله.قبل عید گفت بعد عید بیایید نوبت بدم الان مبگن بیهوشی .خوب قبلش میگفتی چرااینهمه معطل کردی

2714
اسمش رونمیدونید.رصوانی هست کرد.برای یه دندون اونم پرکردن میگه بیهوشی .

آره رضوانی بود

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
رضوانی مگه متخصص اطفال نیس؟ دندونپزشک نیس که

تو ساختمان باران دندان پزشک هست

اطفال تو یه ساختمان دیگه هست

سلام عزیزم دخترم من ۲سال و ۴ماهشه دوتا از دندون آسیابش خراب شدن و غذا نمیتونه بخوره

دکتر گفت ۱۰ملیون هزینه بیهوشی و عصب کشی میشه

من میخوام بکشم دندونشو به نظرت پیش کدوم دکتر ببرمش

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭