2726

من سه روزه لکه دارم روز اول که یک لکه خون دیدم حالاهم تو لباس زیرم لک نیست فقط دستشویی که میرم لکه های قهوه ای میبینم دکترم رفتم شیاف برام ننوشت بنظرتون سقط میشه کیا اینطوری بودن و بچشون سالم موند🙁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم همینجوری بودم بچم الان ۵سالشه دکتر هم اون موقع رفتم اگه شیاف بزاری به نظرم بهتره فکر کنم بچت پسر ...

من درد شدید داشتم روز اول که لکه قرمز دیدم بعدش دیگه فقط دستشویی که میرم لکه های قهوه ای فقط میبینم شما هم درد داشتین

من درد شدید داشتم روز اول که لکه قرمز دیدم بعدش دیگه فقط دستشویی که میرم لکه های قهوه ای فقط میبینم ...

اره یکمی درد پریود داشتم رفتم بیمارستان دکتر اومد معاینم کنه نزاشتم 

فکر کنم پنج هفته سونو کردم دکتر گفت هیچی معلوم نیست چون ماه اولی شیافم بهم نداد بنظرتون سرخود شیاف ب ...

خطرناك نيست اما اگه جنين مشكلي داشته باشه و يا پوچ باشه جلوي سقطش رو ميگيري

به نظرم بسپار به خدا

تازه چندتا لكه چيزي نيست كه اينقدر ترسيدي من مطمئنم هيچ مشكلي نداري استرس نداشته باش

خطرناك نيست اما اگه جنين مشكلي داشته باشه و يا پوچ باشه جلوي سقطش رو ميگيري به نظرم بسپار به خدا ت ...

دستشویی که میرم زیاد لک میاد کم نیست حالا عصر شیاف میخرم میزارم

2706