2726
عنوان

نصف شب خونریزی افتادم.تورو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 29 پست
دوست من در حد بوندس لیگا خونریزی داشت الان هفته ۲۸ئه

واقعا؟تورو خدا راست میگی؟آخه من یهو درد سینه هامم از بین رفته حس میکنم.دیگه اون حالت تهوع خفیفم ندارم

منم موقع بارداریم همون اوایل کمی خون اومد رفتم سونو قلب نی نی میزد دکترگفت گاهی اوقات خون پریودی که ...

خدا کنه.تورو خدا دعام کنید.هرچند اگه سقط شده باشه دیگه دعا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که چیزی نیست. گلم سقط خونریزی وحشتناک همراه با درد خیلی زیاد داره

آخه یه خانومی میگفت من تو حموم یهو جلو چشم خودم بچم بدون هیچ دردی سقط شده😢😢😢

2728

منم اینجوریوبودم یهوویه لخته عزم دفع شد و خونریزی رقیق رفتم سونو گفت هماتوم هستش و قلب نی نی میزد چون سقط درد داره اگه درد نداری همون هماتومه منم تو هفته هفت بودم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
منم اینجوریوبودم یهوویه لخته عزم دفع شد و خونریزی رقیق رفتم سونو گفت هماتوم هستش و قلب نی نی میزد چو ...

تورو خدا راست میگی؟وای یه دنیا ممنونتم.حتی اگه اینجوری نباشه همین که دلمو خوش کردی خوبه.مرسی عزیزم.الهی هرچی از خدا میخوای بده بهت

تورو خدا راست میگی؟وای یه دنیا ممنونتم.حتی اگه اینجوری نباشه همین که دلمو خوش کردی خوبه.مرسی عزیزم.ا ...

اره اینجوریه نگران نباش همون هماتومه از من یه لخته هایی دفع میشد میگفتم دیگه بچه تمومه ولی نی نی سرجاش بود الان کاملا دراز بکش نباید به خودت فشار بیاری پاهاتو بالاتر از بدنت قرار بده شیاف استفاده کن 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
آخه یه خانومی میگفت من تو حموم یهو جلو چشم خودم بچم بدون هیچ دردی سقط شده😢😢😢

گلم غیر ممکنه رحم موقع بارداری پر از خون و لخته هست. و با سقط دهانه رحم باز میشه تا همه خون خارج بشه. بعددددش چرا برا خودت استرس الکی ایجاد میکنی عزیزم. فکرای منفیو دور کن. چیزی نیست انشاالله

🌷توکلتُ علی الله🌷
اره اینجوریه نگران نباش همون هماتومه از من یه لخته هایی دفع میشد میگفتم دیگه بچه تمومه ولی نی نی سرج ...

فقط یه سوال.من بعد از ظهر برم دکتر چیکار میکنه؟معاینه میکنه؟

خونریزی بود واقعا یا فقط لکه بود؟خداروشکر.ایشالا که سلامت دنیا بیاد بی دردسر.بغلش کنی

اره منم مثل شما ازجام بلند شدم یهو خیس شدم رفتم دستشویی دیدم چند قطره خون تازه قرمز هست.دیگ سریع رفتم دکتر.ولی بازم قطع نشد.توی ۱۵ روز هی چندقطره خون میومد هی لکه قهوه ای تیره...ولی خداروشکر خوب شدم هرشب شیاف استفاده میکردم

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2706