2726

پسرم ۳سال و۱۰ماهه هست..۳سالگی زبون بازکرد..الانم کامل نشده هنوز حرف زدنش ولی جملات دوکلمه ای زیادمیگه..خسته شدم..بریم وسایل بخریم.مهد نمیرم..مثال زدم..اسم اشیا غداها رنگها و..بلده..میتونه بشماره تا۲۰..ولی نمیتونه ی چیزی روتعریف کنه.چندروز پیش بردمش گفتاردرمانی..گفت مشکل گفتاری نداره..بیش فعالی خفیف داره..حواسشو نمیده به حرف زدن..حواس پرته ی کم..گفت گفتارنیازنیست ببرش کاردرمانی تا بیش فعالیش درمان شه..خودش کم کم کامل میکنه حرف زدنشو..شدیدا هم شیطونه..کسی بوده اطرافش که دیرحرف زده باشه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ضمنا گفت دارو نیازنیست سعی کن با کاردرمانی حلش کنی..کسی بوده به بچش دارو داده باشه؟میگم دارو بدم زود خوب بشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پسر عموم خیلی دیر به حرف اومد تا حدی که اوایل فک میکردن زبونم لال لال هستش ولی الان24 سالشه و دار ...

چندسالگی حرف زد؟مثل پسرمن بود؟مثلا میخواد ی چیزی روتعریف کنه ی چیزای درهمی میگه که متوجه نمیشم زیاد..ولی دوکلمه ای هارو واضح میگه

من پسر عموم خیلی دیر به حرف اومد تا حدی که اوایل فک میکردن زبونم لال لال هستش ولی الان24 سالشه و دار ...

برادر خودمم دیرحرف زد الان تخصص میخونه😊مامان میگه فکرمیکردم کند ذهنه طفلی

برادر شوهر من .سه سالگی زبون باز کرد اونم بسیار نامفهوم الان دوم دبیرستانه . مدرسه نمونه دولتی د ...

خیلی دکتر وگفتاردرمان بردمش گفتن مشکلی نداره..یبار دکتر گفت اتفاقا خیلی هم باهوشه پسرت فقط تاخیر گفتار داره اونم واسه اینه که حواسشو جمع نمیکنه.

چندسالگی حرف زد؟مثل پسرمن بود؟مثلا میخواد ی چیزی روتعریف کنه ی چیزای درهمی میگه که متوجه نمیشم زیاد. ...

نزدیک سه سالگی اونم خیلی کم ...ولی الانم که بزرگ شده کم حرفه تا ازش نپرسی چیزی نمیگه..

دردم از یارست و درمان نیز هم

نه بابا دارو نده بنده خدارو از الان داروییش نکن

باهاش تو خونه بیشتر کار کن باهاش حرف بزن قصه بخون و اینا

ان شالله زود به حرف میاد نگران نباش

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
نزدیک سه سالگی اونم خیلی کم ...ولی الانم که بزرگ شده کم حرفه تا ازش نپرسی چیزی نمیگه..

شوهرمنم خیلیییی کم حرفه..فکرکنم پسرمم به باباش رفته

دو تا بچه من خیلی دیر حرف زدن همون بالای سه سال. دخترم که پیش دبستانی هم بود خیلی بد حرف می‌زد. اگه دکتر بردی و مشکوک به مشکلات دیگه نیست. مهم نیست صبر کن درست میشه. همون کاردرمانی هم نمیخواد. بیخود جیبتو خالی میکنن. 

دو تا بچه من خیلی دیر حرف زدن همون بالای سه سال. دخترم که پیش دبستانی هم بود خیلی بد حرف می‌زد. اگه ...

واقعا؟دخترتون الان چندسالشه؟کامل حرف میزنه؟

دو تا بچه من خیلی دیر حرف زدن همون بالای سه سال. دخترم که پیش دبستانی هم بود خیلی بد حرف می‌زد. اگه ...

اخه کاردرمانی رو واسه این میبرم که میگه بیش فعالی خفیف داره..مثلا رو صندلی مینشونمش یبیشتر از ۳۰ثانیه دووم نمیاره..همش میگه برم؟حواسشو جمع نمیکنه..میگم تا موقع مدرسه خوب بشه

نه بابا دارو نده بنده خدارو از الان داروییش نکن باهاش تو خونه بیشتر کار کن باهاش حرف بزن قصه ب ...

آره گفتم دارو نمیخوام.دکترم گفت خفیفه دارو نمیخواد.بهتره باهاش کارکنی تا تمرکزش بهتربشه..ولی هومیوپاتی داروهاش بی ضرره..خیلیا هم نتیجه گرفتن

2706