2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر علایم هعفونت مثل سوزش و خارش و... نداری بله طبیعیه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

کاملا طبیعیه رحم در حال رشده و به مثانه فشار وارد میکنه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2738
من کل بارداری تکرر ادرار داشتم هیچ مشکلی هم نبود،تکرر ادرار تو سه ماه اول و سه ماه آخر خیلی شایعه

عزیزم یسوالم داشتم من تازگیا وقتی از جام بلند میشم گاها چشام سیاهی میره..اینم نگرانم کرده

عزیزم یسوالم داشتم من تازگیا وقتی از جام بلند میشم گاها چشام سیاهی میره..اینم نگرانم کرده

احتمالا کم خونی، از سه چهار ماهگی به بعد میتونی مرتب قرص آهن بخوری

یه یا الله بگو برا خونه دار شدنم   خدا به هرچی که میخای برسوندت.
من کل بارداری تکرر ادرار داشتم هیچ مشکلی هم نبود،تکرر ادرار تو سه ماه اول و سه ماه آخر خیلی شایعه

عزیزم من باردار و 10 هفته ام

تازگی به زور ادرار می کنم با اینکه آب خیلی می خورم قطره قطره میاد. همش هم حس پر بودن مثانه دارم

شما اینجوری بودید؟ خوب شدید؟

آزمایش ادرار دادم خوب بود.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...