2726
عنوان

فردا خواستگاریه داداشمه

204 بازدید | 17 پست

سلام.بچه ها ما تولین باره میریم خواستگاری .اطلاعات نداریم خیلی.میشه مراسما و کادوهایی که بعد خواستگاری انجام میدین رو بگین ؟؟ مرسی

دسته گل به تعداد فرد 

گل رز صورتى باشه

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به تعداد فرد چیه؟ سبد نمیگیرن؟

منظورم اينكه ك 

تو دسته گل 

به تعداد فرد گل باشه 

مثلا هفتا

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
منظورم اينكه ك  تو دسته گل  به تعداد فرد گل باشه  مثلا هفتا

چرا فرد اگ زوج باشه چی میشه؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

مابعدخواستگاری رسمی که گل وشیرینی میبریم یه دفتربله برون هم میبریم که قرارمدارخانواده هااونجانوشته بشه.انگشترنشون ویه روسری رنگ روشن وچادرعروس به همراه خنچه شیرینی ومیوه وگل میبریم که اکه اوکی شدانگشتررودستش کنیم وکل بزنیم😊

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
همون اولین روز ؟ روز خواستگاری؟

نه دیگه نوشتم که بعدخواستگاری رسمی.یعنی روزبله برون که میریم برای تعیین مهریه وشیربهاواین چیزااون هدیه هاروهم میبریم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706