2737
2739
عنوان

روزای اول متاهلیم چجوری گذشت

676 بازدید | 29 پست

دخترخانوما حواستون جمع باشه اگه دیدید طرف خیلی عجله داره بدونید شمارو میخاد بگیره سریع که بعد که عقد کردید براتون خط و نشون بکشه که من شوهرتم و ازین چرندیات که مردا میان میگن متاسفانه هورمون ها هم اون لحظه بالاست ادم نمیفهمه راه و چاه رو اونقدر عجله داشتن که حتی حلقه نخریدن گفتن عقد کنید بعد حلقه میخریم مادربزرگم نبود بعد گفت ای بابا مگه میخاستن اتیش ببرن حداقل میذاشتید ماهم تو محضر بیایم یه حلقه حداقل دست میکردید منم هر چی خانوادم میگفتن عجله نکن عاشق شده بودم عقلم کار نمیکرد...

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توی این عجله ها  مشخص ک یه چیزی  داره پنهان کاری میشه و شرایط نرمال نیست .....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

خودتم خیلی عجولی از نوشتنت معلومه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
به بهونه اینکه نیستم حتی جشن عقد نذاشتن بگیریم منو دزدیدن از دم محضر بردن خونه شون

عزیزم می شه واضح توضیح بدی من که نفهميدم چراعجله داشتن

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
چطوری اعتماد کردید واقعا، خداروشکر راضی ای ولی میتونه فاجعه بشه

اخه هم محلی بودیم 

خانوادش خیلی خانواده ی خوبی بودن خیلی هااااا 

ولی پسرشونو نمیشناختیم 

خداروشکر خوب درومد 

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......
2706