2726

وای خدایا دیشب یکی تاپیک زده بود ک گفت برادرم میخواست بهم تجاوز کنه؟؟؟بخدا شب خوابیدم خاک تو سرم خدایا غلط کردم خواب داداشمو دیدم صبح کلی فوشش دادم ....اعصابم خورد شد

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
اره واقعا من همش این شکلیم   اخرشم اینجوری میرم بیرون    

بعضی وقتا فکر میکنم اینجا سرزمین عجایبه ولی در واقع اینجا جاییه که چون همو نمیشناسیم آدما یه جورایی خود واقعیشونو نشون میدن...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس  گلم        

باش 

اما وقعا تاثیر میزاره 

همسر بیچاره م محبت میکنه میگم یه چیزیش شده نکنه عذاب وجدان داره نمیکنه میگم نکنه حرف خوباش واسه یکیدیگه باشه هم خودمو دیوانه کردم هم همسرمو 

البته به خودش نمیگم 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم