1147
1273

چ چیزا ک ادم نمیشنوه وآآی وآای 

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258

کدوم تاپیک ؟ 😄🙊 در گوشم بگو برم ببینم چی دوستمو ترسونده 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💏👰تیکرِ عروسیمه👰💏                                  برای خوشبختیِ من و همه ی جوونا یه صلوات بفرستید دوست جونیا 💖                                                    💓عاشقتم بهترین مردِ دنیا💓

من وقتی میام نی نی سایت اکثر وقتا این شکلی ام   

بعد ریلکس میکنم این شکلی میشم😐

در نهایتم این شکلی تاپیکو ترک میکنم😕

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ میشه حالا که داری امضامو میخونی یه دونه صلوات واسه اینکه به آرزوم برسم بفرستی؟!😍
کدوم تاپیک ؟ 😄🙊 در گوشم بگو برم ببینم چی دوستمو ترسونده 

ن بابا بیخیال یعنی شمانمیترسین

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی
1274
تاپیک + عکس کاربرای تازه عضو شده رو با گوشه چش نگاه میکنم اول 😂

الان نظرت راجع به من چیه؟  

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 
من وقتی میام نی نی سایت اکثر وقتا این شکلی ام     بعد ریلکس میکنم این شکلی میشم😐 در نه ...

اره واقعا من همش این شکلیم   اخرشم اینجوری میرم بیرون  

من تایپک شمارو هم با ترس و لرز اومدم

نترس  گلم      

1257

وای خدایا دیشب یکی تاپیک زده بود ک گفت برادرم میخواست بهم تجاوز کنه؟؟؟بخدا شب خوابیدم خاک تو سرم خدایا غلط کردم خواب داداشمو دیدم صبح کلی فوشش دادم ....اعصابم خورد شد

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
اره واقعا من همش این شکلیم   اخرشم اینجوری میرم بیرون    

بعضی وقتا فکر میکنم اینجا سرزمین عجایبه ولی در واقع اینجا جاییه که چون همو نمیشناسیم آدما یه جورایی خود واقعیشونو نشون میدن...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ میشه حالا که داری امضامو میخونی یه دونه صلوات واسه اینکه به آرزوم برسم بفرستی؟!😍
نترس  گلم        

باش 

اما وقعا تاثیر میزاره 

همسر بیچاره م محبت میکنه میگم یه چیزیش شده نکنه عذاب وجدان داره نمیکنه میگم نکنه حرف خوباش واسه یکیدیگه باشه هم خودمو دیوانه کردم هم همسرمو 

البته به خودش نمیگم 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم