2726
عنوان

عصانيت

66 بازدید | 8 پست

چه كار كنم از بچم عصباني نشم سرش داد نزم و كتك نخوره بيشتر وقتا دوستش ندارم 

بعد از كتك زدن پشيمون ميشم و گريه م ميگيره چرا اين كار رو كردم ولي مرقع عصبانيت هيچي متوجه نميشم با هيچ كس ام اينطوري رفتار نميكنم كلا آدم خيلي آرومي هستم و فقط با دخترم مشكل دارم همه از رفتار من هميشه تعجب ميكنن

لطفا برو روانپزشک خودتو درمون کن😕

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خداوندا چرا اخه عزیزم طفل معصوم گناه داره اونکه زورتو نداره وگرنه میزد لهت میکرد نکن توروخدا نکن توروخدا نکن تورو خدا بچتو عقده ای و عصبانی و روانی نکن بخدا بزرگ شه ازت درش میاره دلتو میسوزونه ترکت میکنه مامان خوبی باش مهربون باش اسطوره تو ذهنش باش نه هیولا

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود