2726

دوس دارم ببینم کسی پشت سرم حرف میزنه یانه دلم میخوادببینم چیامیگن شما اگه کسی پشت سرتون پیش کسی دیگه حرف بزنه بعداون بیادبگه یاب ی روش دیگه ای بفهمین چ عکس العملی نشون میدیم بهترین کارچیه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا برام‌‌مهم نی. حرفای پشت سرم‌ جاشون همون پشت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

من ی شب خواب بودم خواب دیدم خواهر شوهرم پیش یکی اشناها نزدیکم نشسته بعد اون اشناهه هی داره غیبتمو‌میکنه ... بخدا دقیقا ۳ ماه بعدش ک رفتم خونه مادر شوهرم خواهر شوهرمو دیدم سر ی موضوعی بهم گفت  فلان روز ک رفتم اونجا فلانی اینارو بهم گفته ...حتی چیزایی ک گفته بود بهشو داشت بهم میگفت عییییین چیزایی بود ک تو خواب دیدم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

1.یک ایده هس یا خرافاته یا نه میگن گوش چپ ک صدا بده دارن غیبتت میکنن گوش راست »تعریفتو میکنن

2.میکن هرکی غیبتتو میکنه گناهتو میشوره پس غصه نخور

3.فکرتو درگیرش نکن و واگذارش کن کن بخدا.