1147
1273

دوس دارم ببینم کسی پشت سرم حرف میزنه یانه دلم میخوادببینم چیامیگن شما اگه کسی پشت سرتون پیش کسی دیگه حرف بزنه بعداون بیادبگه یاب ی روش دیگه ای بفهمین چ عکس العملی نشون میدیم بهترین کارچیه

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

دوست دارم  تو  روم بگن ! 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1258

من ی شب خواب بودم خواب دیدم خواهر شوهرم پیش یکی اشناها نزدیکم نشسته بعد اون اشناهه هی داره غیبتمو‌میکنه ... بخدا دقیقا ۳ ماه بعدش ک رفتم خونه مادر شوهرم خواهر شوهرمو دیدم سر ی موضوعی بهم گفت  فلان روز ک رفتم اونجا فلانی اینارو بهم گفته ...حتی چیزایی ک گفته بود بهشو داشت بهم میگفت عییییین چیزایی بود ک تو خواب دیدم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
8

1.یک ایده هس یا خرافاته یا نه میگن گوش چپ ک صدا بده دارن غیبتت میکنن گوش راست »تعریفتو میکنن

2.میکن هرکی غیبتتو میکنه گناهتو میشوره پس غصه نخور

3.فکرتو درگیرش نکن و واگذارش کن کن بخدا.