2733
2734

سریه پیچ تندکه توجاده شن بود ماشین لیز خوردتهش بلندشد وتعادلش ازدست رفت ونتونست بپیچه دودور کامل دایره وارچرخید وای خداچه لحظاتی بود فقط خدابهمون کمک کرد اینقدر ترسیده بودم که فقط امام زمانو صدامیزدماصلا صدام بالانمیومد شوهرمم صلوات میفرستاد خدایاشکر که به مارحم کردی چقدرتصادف وحشتناکه😭😭😭

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای درکت میکنم ماهم چند ماه پیش یه ماشین چپ کرد قشنگ اومد طرف ما من دیگه گفتم تمومه همه چی یه لحظه دیدم ازمون دور شد خدا خیلی مهربونه بجه کوچکم داریم فقط فکرم پیش بچه بود

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.
2738

خب نباید سر پیچ سرعت داشته باشین 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
وای درکت میکنم ماهم چند ماه پیش یه ماشین چپ کرد قشنگ اومد طرف ما من دیگه گفتم تمومه همه چی یه لحظه د ...

وای خیلی وحشتناکه منم همش فکرم پیش دخترعموم بودکه فرداشب عروسیشه میگفتم مانمیریم دخترعموم عروسیش کنسل نشه 

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه