2726
عنوان

باردارا کمک

95 بازدید | 10 پست

هفته22 بارداریم خیلی تند تند دستشویی میرم ن سوزش دارم ن خارش فقط ترشحاتم بو میده چیکار کنم برا جنینم ضرر داره اگه عفونت باشه برا جنین چ اتفاقی میفته خیلی نگرانم قرارع شنبه یکشنبه برم متخصص زنان زایمان

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه احساس میکنی عفونته ، نسبت یک لیوان سرکه سفید رو به یه تشت آب اضافه کن خودت رو باهاش بشور ، هیچ مشکلی پیش نمیاد و اگه عفونت کم باشه برطرف میشه با دو سه بار شست و شو 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2728
بو بده عفونته.فردا حتما برو دکتر

اخه دکترش فردا نیس شنبه فک کنم باشه کجا برم مشهدم 

اگه احساس میکنی عفونته ، نسبت یک لیوان سرکه سفید رو به یه تشت آب اضافه کن خودت رو باهاش بشور ، هیچ م ...

نمیدونم بخدا فقط ترشحاتم بو میده همین لباس زیرمم همینجوری میشه ببخشید ی بوی ترش مانند 

تقریبا طبیعیه . اکثر خانوما شاید یه دوره ی دو سه روزه این عفونت رو بگیرن ، اگه کمه این کاری که من گفتم خیلی سریع جواب میده ، من دکترم بهم اینو گفت و اینکه لباس نخی حتما تنت کن و وقتی از حموم میای کامل اون ناحیه رو با سشوار خشک کن ، رطوبت باعث بدتر شدنش میشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
تقریبا طبیعیه . اکثر خانوما شاید یه دوره ی دو سه روزه این عفونت رو بگیرن ، اگه کمه این کاری که من گف ...

چشم مرسی گلم