2737
2734
عنوان

عروسای عمو شوهرم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 23 پست
یعنی واقعا شماخودتون برادرشوهروب ادم حساب نمیکنین

من شخصا نه یکی از برادرشوهرام ک خیلی دوسم داره منم دوسش دارم فقط در حدی ک تو محلشون شالم بیفته باکلی مهربونی و خواهش بگه شالتو سرت کن تو کارم دخالت میکنه 😆😆وگرنه اصلا

ببین تو شوهرتو بیار تو تیم خودت بعد اونو جلو بنداز 

شوهرم پشتمه البته من بی حجاب نیستم حجاب دارم ولی چون با اونا گرم نمیگیرم یجوری نگامیکنن اخه خیلی توهمچی دخالت میکردن

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم

طوری نوشتی که ادم وقتی میخونه اینجور برداشت میکنه که چون اونها خوشکل و درس خونده هستند کسی بهشون حرفی نمیزنه و به شما گیر میدن چونکه برعکسشونی 😁نه اینکه شما زشت باشیا نه کلا حرفت اینجور برداشت میشه از نظرم

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2731
طوری نوشتی که ادم وقتی میخونه اینجور برداشت میکنه که چون اونها خوشکل و درس خونده هستند کسی بهشون حرف ...

منظورم اینه ک دانشگاشونو رفتن ب خودشون ور میرن کسی هم کاریشون نداره ما ن میزارن بریم دانشگاه ن ی ذره هم بخوایم ب خودمون اهمیت بدیم گیرمیدن

تیکر تولد یکسالگی دخترم
شوهرم پشتمه البته من بی حجاب نیستم حجاب دارم ولی چون با اونا گرم نمیگیرم یجوری نگامیکنن اخه خیلی توه ...

جلوشون ک نشستی خطاب ب مادرشوهر خواهرشوهرت بگو مثلا فلان مانتومو رنگشم جیغ بود خودم دوس نداشتم اسم شوهرتو بگو بگو ک خیلی خوشش اومد خریدم دیگ یا مدل فلان لباسمو شوهرتو بگو ک انتخاب کرده تا حواسشون باشه ک سلیقه شوهرته

منظورم اینه ک دانشگاشونو رفتن ب خودشون ور میرن کسی هم کاریشون نداره ما ن میزارن بریم دانشگاه ن ی ذره ...

برادر شوهر کاریه ای نیست که بگه چکار کن چکار نکن مهم شوهرتونه حرفم زدن بگو شوهرم دوست داره وا نباید بدی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738