2733
2734
عنوان

میگه میخوام خدمتکار مادرم باشی وکاراشو بکنی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 144 پست
خودت با دارو گیاهیی .گناه تویی که گیر همچین آدمی افتادیی اون بچه و تو . 

معلوم نبود صد در صد میوفته یا نه ترسیدم بزنم ناقصش کنم ناقص بدنیا بیاد

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چون خیلی ضربه میدید

اره..لابد  این بابای بی عرضه اش میزاشت کلفتی مادرش بعدشم جاریا ..زیر دست این و اون بزرگ میشد

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
خواهر گلم برات بهترین هارو آرزو دارم . اگه کاری چیزی داشتی در خدمتم . 

قربونت فداتشم وجودت برام به اندازه یه دنیا ارزشمنده

2738
هیچکسی پشتم نیست همه میگن زندگی همینه درست میشه ولی کی میخواد درست بشه وقتی من بمیرم

احتمالا!!! تا نکننت توی گور اروم نمیشن البته دراز جونت

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
احتمالا!!! تا نکننت توی گور اروم نمیشن البته دراز جونت

اره بخدا کوتاهتر از دیوار من پیدا نکردن