2733
2734

درجریان زندگی من هستین.. بارداری سختی دارم شوهرم میگه خونه بابات بمون برات خونه نمیگیرم میخوام با خانواده ام باشم یا اگه بسازم هم بالای خونه پدرم میسازم هرروز هم میری کارای مادرمو میکنی نمیخوام مادرشوهرم باهام بده بخاطرش کتک خوردم دلم باهاش صاف نمیشه

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بزن تو دهنش تا متوجه باشه با کی طرفه    

عرضه این کارا رو ندادم خیلی توسری خورم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

قشنگیش اینه که با این ازدواجای عتیقه بچه دارم میشین.

نه خوشم میاد از این روحیه های قوی   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706