2703
2553
عنوان

برنامه ی روزانه برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 136885 بازدید | 1321 پست
حالا منو بگید؟ بنظرتون من چجوری؟  بچه ها گلی بیاد اینجا ببینه چ صحبتای مفیدی میکنیم میکشتمون😂 ...

شما نباااااتی!😍

شیرین و بامزه... فک کنم چال گونه هم دارید!

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
شما نباااااتی!😍 شیرین و بامزه... فک کنم چال گونه هم دارید!

عزیززززم. 

بهم میگن بامزم ولی چال گونه ندارم. 

عوضش شوهرم داره

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور 😂ایشون رو خیلی ریز تصور می‌کردم و شمارو تپلی

وای خدای من😂😂😂😂😂

فکر کنم از بس خودمو لوس کردم این فکرو کردید😂😂😂

من قد و اندامم شبیه سحرِ خوانندست البت موقعی ک تپل بود😂😂

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
یه سوال خارج از بحث بپرسم؟ 😂  ببخش گلبوته جون پیشاپیش  منو چه شکلی تصور کردین؟؟؟ ...

یه چیزی تو مایه های عکس پروفایلت😂😂😂😘ولی چشم ایرانی😂❤

پر از عشوه ولی با جذبه😀

2720
حالا منو بگید؟ بنظرتون من چجوری؟  بچه ها گلی بیاد اینجا ببینه چ صحبتای مفیدی میکنیم میکشتمون😂 ...

خیلی مفیدِ واقعا😂😂😂😂😂😂

شما یه دختر ریزه میزه ولی توپر😀

با موهای خرمایی و ملوس😁

وای خدای من😂😂😂😂😂 فکر کنم از بس خودمو لوس کردم این فکرو کردید😂😂😂 من قد و اندامم شبیه سحرِ خ ...

عزیزم 😅 پس جذابید

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2714

نبات جون من نیمچه نویسنده هستم و چند ساله سری نامه هایی رو مینویسم که اسم دختر نبات هست. از روزی که باهاتون هم صحبت شدم تصورم از شما همون نباتِ خودم بود. 

صورت گرد و موهای مشکی و پوست سفید. توپر میاین تو ذهنم. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
یه چیزی تو مایه های عکس پروفایلت😂😂😂😘ولی چشم ایرانی😂❤ پر از عشوه ولی با جذبه😀

چشم ایرانی 😂😂

خب بذارید بگم تصوراتتون تا چه حد درست بوده. 

قدم 170 و وزنم 58/59... پس درمورد لاغر بودن درست گفتید 😅

استخون ریز هستم و ظریف محسوب میشم همونطور که گفتید 😅

پوستمم میشه گفت روشنه. 

چشم و ابرو هم مشکی. 

خیلییی نزدیک به گفته هاتون بود❤️

گلبوته جون ببخشیدا بی اجازه از شما زنگ تفریح راه انداختم😅

حالا بزارید من بگم. 

قدم 168وزنم 51

سفید و بور و چشم رنگیم. 

مقداری از تصوراتتون اشتباه بود. 

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
نبات جون من نیمچه نویسنده هستم و چند ساله سری نامه هایی رو مینویسم که اسم دختر نبات هست. از روزی که ...

عزیزدلم خوش ب حالتون نویسندگی خیلی خوبه

خیلی مفیدِ واقعا😂😂😂😂😂😂 شما یه دختر ریزه میزه ولی توپر😀 با موهای خرمایی و ملوس😁

قربونت بشم تپلی مهربون🤩🤩🤩

2706