2733
2734
عنوان

فکر خیانت..

| مشاهده متن کامل بحث + 3093 بازدید | 106 پست
اونم بهت پیام اینا میده یا شما اولش شروع کردی

نه چیزی تو خلوتمون نیست نه پیام نه هیچی فقط گاهی زنگ میزنیم اونم وقتی کاری داریم. ولی تماس ها بیشتر از قبل شده و من دوست دارم ببینمش زیاد و تو جمع هامون باشه حتما وگرنه چیزی بینمون نیست که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو تا پیک تو دیدم یه خرده باید باهم صحبت کنیم من اهل نصیحت کردن نیستم الان شما و نسل شما تو بد شرایطی دارین زندگیمیکنینمن یک کلام راجع به کلمه خیانت که توذعنوانت اورده بودی که غلط بود وخودت هم اشاره کردی حرفی نزدم اول خاستم شخصیتت رو محکم کنم تو ال خودتو ریکاوری کنی وقوی بکنی بعد جلوی همسرت بایستی گوشیم دستم نیست تبلتم هم بد تایپ میشه ما خانؤادگی کارمیکنیم الان تو کارخونمون ستیم پسرم هم میره و میاد راجع به مشکلش حرف میزنه بزار اگه خابم نبرد با همپمفصل کنیم اگر هم تو خابیدی من مطالبمو برات مینویسم

2738
ولی عجیبه من قبلاک خودم پیج داشتم درخاستهای دوستی براحتی میومد

نمیدونم والله دوباره هم که که میخام درخواست بفرستم میزنه که شما قبلا در خواست داده اید. تو اعلاناتون چیزی نیومده یعنی؟ 

نیکو جان یه بیوگرافی راجع به خودت  و همسرت و خانواده هر دو بده که راحتتر بتونیم صحبت کنیم

البته من نیکو نیستم😅 مریم هستم 22سالمه دانشجو ام. 9سال هم با همسرم تفاوت سنی داریم 

2706