2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم پیش مشاور گفت...

582 بازدید | 16 پست

گفت من از ترس زنم دیروز به هر زنی که از اشناها میشناختم پیام دادم گفتم به من نه زنگ بزنین نه پیام بدین زنم حساسه

الان همون دوستش که میگه ارتباطمون کاریه و...رفته هرچی لایک داشته از زیر پستاش برداشته

نمیدونم چرا از این وضعیت راصی نیستم ب نظرم اینم پنهون کاریه

گرچه مشاور گفت لازم نبود این کارو کنی باید می پیچوندیش تا خودش کم کم بفهمه

ولی من الان هنوز حسم بده

خیلی بد

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چقد بد😐 چرا باید اینکارا رو بکنه و محدود شه؟

چون قبلا کارای دیگه ای کرده که اعتماد منو صد در صد از بین برده

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

اگه بترسه این دلیل بر این نیست که دیگه انجام نمیده امکان داره پنهان کاری کنه محدودش نکن اینطوری همش شک میکنی بهش که نکنه یواشکی یه کاری رو انجام میده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
مشاور گفت باید شمارو میپیچونده؟

نه گفت باید هر کس از همکارات که زیادی زنگ میزنه و خانومت حساس شده روش , کم کم می پیچوندی. دوبار که به یه نفر بگی وقت ندارم و ج ندی اون خودش دیگه زنگ نمیزنه. بخاطر خانومت باید این کارو بکنی

حق داری.منم بودم بدم میومد. نباید میگفته تو حساسی.باید میگفته من متاهلم، نه خودم نه خانمم دوست نداریم....  این که از طرف تو گفته یعنی فقط از ترس تو گفته و به اونا اینجوری نشون داده که خودش مشکلی نداره و فقط زنش حساسه

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
اگه بترسه این دلیل بر این نیست که دیگه انجام نمیده امکان داره پنهان کاری کنه محدودش نکن اینطوری همش ...

منم واسه همین گفتم بریم مشاور

مشاوره گفت فعلا تا موقعی که اعتماد کنی نباید هیچ پنهون کاری باشه و هر ارتباطی که روش حساسی رو باید کنترل کنه

حق داری.منم بودم بدم میومد. نباید میگفته تو حساسی.باید میگفته من متاهلم، نه خودم نه خانمم دوست نداری ...

اره ولی دیگه گفت من دیروز اون پیامو دادم

چه لجش گرفته شوهرت. مثلا لج کرده به اونا اینطوری گفته. با کی ازدواج کردی... این ادم تا همیشه باعث ازارت خواهد بود.و به نظرم پررو هم هست علاوه بر اینکه از لاس زدن خوشش میاد .معذرت میخوام ولی فشار خونم رفت بالا.بمیرم برات

بهشت زیر پای مادران عاطفی ست...
2706