2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی اینکه شوهر به زن حق وکالت بلاعذل میده که اگر یکی از اون موارد دوازدگانه پیش اومد زن بتونه طلاق ...

یعنی چی طلاق داده به من ؟؟

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
یعنی انگار به من حق طلاق داده؟؟؟؟

نه گلم دوازده بند بعد این مطلب هست که اگه اون 12بند رو همسرت شامل بشه اجازه طلاق داری 

مقلا یکیش این که مرض لا علاج بگیره میتونی طلاق بگیری 

یا برای مدت بیش از پنج سال حبس داشته باشه 

و ...

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2738
یعنی چی طلاق داده به من ؟؟

آره یه جورایی حق طلاقه منتها فقط تو اون دوازده حالت که زیر همه شو امضا کرده 

البته امضا کردن اونا اجباری نیست و بسته به توافق خودتونه اما معمولا اکثر آقایون امضا میکنن همه شو

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
نه گلم دوازده بند بعد این مطلب هست که اگه اون 12بند رو همسرت شامل بشه اجازه طلاق داری  مقلا یک ...

معتاد باشه 

یا شغل مشخصی نداشته باشه چی ؟؟؟؟

بیکار و الاف باشه 

یا از نظر اخلاقی دیوونه باشه همش بپره بهم 

آره یه جورایی حق طلاقه منتها فقط تو اون دوازده حالت که زیر همه شو امضا کرده  البته امضا کردن ا ...

اره همشو امضا کرده 

حالا نمیدونم میتونم با اینکه مثلا اعتیاد داره یا مثلا کار درستی نداره برای امرار معاش یا مشکل اخلاقی داره همش با من دعوا داره میپره بهم و کتک کاری و اینا 

یا هنوز خونه مشخصی نداره ک منو ببره زندگی کنیم چی ؟؟؟؟

میتونم اینجوری جدا شم

خودت نمیدونی یعنی چی شرطه عقدت بوده؟ یا تو همه عقد نامه ها هست من بیخبرم همینجوری الکی رگباری امضا ...

شرط ضمن عقد نداشتیم عزیزم فقط همونایی ک امضا کرده بوده 

معتاد باشه  یا شغل مشخصی نداشته باشه چی ؟؟؟؟ بیکار و الاف باشه  یا از نظر اخلاقی دیوونه ...

نه دیگه همچین چیزایی نیست معتادش شامل میشه

بنداشو بخونی متوجه میشی

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
اره همشو امضا کرده  حالا نمیدونم میتونم با اینکه مثلا اعتیاد داره یا مثلا کار درستی نداره برای ...

یکی از اون موارد اعتیاد شدیده 

یکی دیگه اش پرداخت نکردن شش ماه نفقه اس

در ضمن خانوما حق مسکن جداگانه دارن

یعنی می تونی اقدام کنی اما همه جوانب امرو بسنج ک تصمیم احساسی نگیری تو پیچ و تاپ دادگاه افتادن صبر و تحمل بالایی میخواد اگه قصد داری باهاش زندگی کنی یا اگه فقط میخوای کاری کنی روش کم شه یا سرجاش بشینه اقدام نکن 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2706