2726
عنوان

مرز گربه و بارداری

138 بازدید | 13 پست

بچها من قبلا مادرزادی تکسوپلاسموز گرفتم و دکتر گفت هیچوقت کامل از بدنت دفع نمیشه... الان که حاملم میترسم 😭تو تاپیکا دیدم ک باید سقطشه کسی همچین تجربه ای نداشته؟

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

قبل بارداری گرفته باشی دیگه نمیگیری

متخصص عفونی اینو به من‌گفت نگران نباش

نزدیک گربه نشو خوب برا اطمینان

از گوشت نپخته هم انتقال داره 

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی به سقط داره؟؟ 

رو بچه اثر میزاره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
من راستش تو چشمم همیشه فعاله و مگس پرون دارم

اون انگله تو شکم هست اونی که میگی مگس پرون از اعصابه

با یه دکتر عفونی مشورت کن با یه ازمایش مشخص میشه بدنت مقاوم هست یا نه

اون انگله تو شکم هست اونی که میگی مگس پرون از اعصابه با یه دکتر عفونی مشورت کن با یه ازمایش مشخص می ...

واقعا چه جالب نمیدونستم😀مرسی

اون انگله تو شکم هست اونی که میگی مگس پرون از اعصابه با یه دکتر عفونی مشورت کن با یه ازمایش مشخص می ...

مگس پرون و علایم چشمی کلا تو کسایی که توکسوی چشمی داشتن و سلولای چشمشون اسیب دیده متاسفانه باقی میمونه

Shake it! shake it!
قبل بارداری گرفته باشی دیگه نمیگیری متخصص عفونی اینو به من‌گفت نگران نباش نزدیک گربه نشو خوب برا ا ...

ببخشید من عفونتم فعاله دکترم چی میگه؟