2737
2734
عنوان

کیا تجربه لیزر کل بدن دارن؟؟

3329 بازدید | 24 پست

بچه ها جایی ک میرم کل بدن رو تویک جلسه لیزر میکنن ولی شنیدم بهتره که یک جلسه رو تو۳روز تقسیم کن شما اطلاعی دارید؟؟

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکبار لیزر کردم خیلی راضی بودم . ولی بخاطر مشکلات نتونستم ادامه بدم.لیزر روی پوست خیلی روشن و موهای نازک و کرکی زیاد خوب جواب نمیده . 

انشالله در اینده شرایطم خوب بشه حتما دلم میخواد برم لیزر رو انجام بدم .من کلینیک پردیس رفته بودم

2731
2738
کل بدن نروو فقط پول دور ریختن چون موهای شکم کمر بازو .... و .... خیلی نازک هستند و لیزر روشون جواب ...

درستههه من خیلی پرموام ولی موهام  خیلی ضخیم نیستن میترسم همش

من کل بدن رفتم اس اچ آر ۸ جلسه حدود ۹۵درصد موهای بدنم ریخته مخصوصا ممنوعه که از جلسه سوم کامل میریزن ...

اینی ک میگن بعد لیزر دوباره موها درمیاو ولی کمتر و نازک تر درسته؟

عزیزم من کمر به پایین و ساق دست و زیرچونه رو هفت جلسه کامل با لیزر دایود رفتم و دوسال هم هست که شار ژ رفتم، بهارکبانو راست میگه من ران پاهام نازک بود و کم شد ولی خیلیییی توفیری نداشت، بعدم حالا که داری هزینه میکنی یک جایی برو که لیزر الکساندر کوترا باشه! این دستگاه جدیده و خنک کننده داره که بدون درد میشه، دکتری که این دستگاه رو آورده بود هم گفت اگر جلسات اولیه تموم بشه دیگه نیازی به شار ژ نداره!!!!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
من کل بدنم انجام دادم ۲۳۰ دستگاهه هم پلاتینسوم ۳ کاره اس. نه تو یه جلسه انجام میدم چون نه وقتشو دارم ...

ببخشید شما موهای بدنتون ضخیم بوده ک جواب داده؟؟

2706