2410
2553
عنوان

بیاین عکس😁😁

660 بازدید | 73 پست

ببخشید بچه ها تاپیک زدم نتونستم عکس بزارم  

این زشتولی که میبینین مو درستش کردوم هرچی دم دستوم بود سرازیر کردوم توش   

واسه اولین بار بود ازین کردبانو گراییا در میاوردم بر عکس تصورم واقعا خوشمزه شد اولش واسه این که گفتم شاید بدمزس روش کلی چیز میز ریختم تا معلوم نشه مزشو دیدم نه واقعا منم کم الکی نیسدم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چیه😂😂😂؟؟؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2720
حاااا این چی بید

به جان خودم کیک انقدر روش چیز میز ریختم ریختش پیدا نیست😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2714
این چیه😂😂😂؟؟؟

به خدا کیکه میدونم ریخت و قیافه کیک میکو نداره    

2706