2737
2734

😑😑😑اين همه عقده چرااا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایکم کنید برم بیام

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2728

خداروشكر انقدررررر خوب و مهربونه كه فقط باهم كيف ميكنيم

خدا جون زود نی نی مون و بیار پیشمون ...💙                        تیر ۱۴۰۰ باردار شدم...ولی برام نموند و رفت...1400/8/14 بی بی چکم مثبت شد خدایا اینبار برام نگهش دار....
2738
زوود دور شو الان میان میزننت

خدا جون زود نی نی مون و بیار پیشمون ...💙                        تیر ۱۴۰۰ باردار شدم...ولی برام نموند و رفت...1400/8/14 بی بی چکم مثبت شد خدایا اینبار برام نگهش دار....
تینا نیا تو این جور تاپیکا نیا نیااااا  کو گوش شنوا😂😂

ببین کی اینجاست😚😚🤗

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

مادر شوهر دوستم خيييييييييلي اذيتش ميكرد و اتيش ميسوزوند ،پدر شوهرش رو پر ميكرد و .....

برا تك پسرش عروسي نگرفت از خسيسي وگرنه داشتن 

خدا سر هيچ كس نياره ولي يهويي سرطان گرفت و خودش اعتراف كرد از بس عروسمو اذيت كردم اهش منو گرفت و الان خوب شده (مثل كليد اسرار)

دعا کنید من با کسی ازدواج کنم که نه مامان داشته باشه نه خواهر نه برادر.اونوقت خوشختی رو تجربه میکنم به شمام میگم😌

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2706