2726
عنوان

چرا من حس می کنم فقط من این مشکل و دارم خدا.....

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا...چه سخت دوست خوبم ،آفربن به صبوری شما ،دکتر چی میگه ؟ چه پیشنهادی دادن؟ ای وی اف؟ میکرو ؟؟؟؟

قربونت،میکرو کردم سه تا جنین انتقال دادن نگرف،الانم هزینه هااونقد رفته بالا ک  تنهاامیدم اینه ک خدا معجزشو شامل حالم کنه طبیعی باردار شم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
بله فرزنداول.سه ماه اقدام کردیم که نشدبعدازکلی آزمایش وسونوگرافی که همه چی نرمال بود شوهرم آزمایش دا ...

چی شده مردا مشکلشون داره از خانما بیشتر میشه ،وای همه گرفتارن

2728
قربونت،میکرو کردم سه تا جنین انتقال دادن نگرف،الانم هزینه هااونقد رفته بالا ک  تنهاامیدم اینه ک ...

حتما حکمتی داره و خداوند می خواد اجر زیاد بابت صبرتون بده ،امیدوارم بزودی طبیعی باردار بشید .میکرو شبیه ای وی اف هست مراحلش درسته؟ چند ماه طول می‌کشه مراحل؟

بله متاسفانه...

من خیلی دید خوبی به طب سنتی ندارم ولی این ماه می خوام برم پیش یک پزشک که از داروهای گیاهی هم استفاده می کنه،چون پزشک هست باز اطمینان می کنم ،شما نرفتین؟

من خیلی دید خوبی به طب سنتی ندارم ولی این ماه می خوام برم پیش یک پزشک که از داروهای گیاهی هم استفاده ...

نه ماطب سنتی استفاده نکردیم.خودم ازچندماه قبل از اقدام زیرنظر متخصص زنان بودم همسرم هم الان زیرنظر دکتر اورولوژیست هستن.شماهم همسرتون مشکل دارن؟

نه ماطب سنتی استفاده نکردیم.خودم ازچندماه قبل از اقدام زیرنظر متخصص زنان بودم همسرم هم الان زیرنظر د ...

بله ،الان به ما گفته آی یو آی پیشنهاد می کنم ،البته مشکل زیاد حاد نیست ولی میگه چون خیلی کم سن نیستین خیلی صبر نکنید.

حتما حکمتی داره و خداوند می خواد اجر زیاد بابت صبرتون بده ،امیدوارم بزودی طبیعی باردار بشید .میکرو ش ...

اره تقریبا مراحلش یکیه ولی میکرو پیشرفته تره،تقریبا20روزی طول کشید

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
@goolbanu    

سلام گل بانو جان تبریک میگم بابت نی نی،ببخشید اینجا صداتون کردم چون توی اون تاپیک سوالتون رو دیدم در مورد سونو،خواستم بگم اصلا عجله نکنید.من مقالاتی دیدم که سونو زودهنگام خودش ممکنه البته ممکنه به از بین رفتن قلب جنین منجر بشه.

سلام گل بانو جان تبریک میگم بابت نی نی،ببخشید اینجا صداتون کردم چون توی اون تاپیک سوالتون رو دیدم در ...

سلام عزیزم 😍 ، والا من خیلی عجله دارم بنده خدا دکترم برای ۲۱ مهر گفته برو سونو ، ولی چه کنم از بس اینجا یه چیزایی میخونم مثه بارداری پوچ مثه خارج از رحم همش استرس میگیرم و دوست دارم زود برم ، من واقعن تویه این ماه عزیز با کلی دعا از خدا خواستم بارداربشم کلی نذر کردم الانم سپردم به خودش 

2706