2726

سلام دوستان ،من یه دختر دارم ،ولی برای فرزند دوم چند ساله منتظریم ،توی جامعه ،توی اطرافیان می بینم که بعضی های دیگه هم مشکل دارن و از همه بیشتر توی این سایت می بینم خیلیا حتی یک فرزند هم ندارن ،ولی از نظر احساسی ،فک می کنم تنها منم با این مشکل ،از خدا می خوام همه منتظرا رو دلشاد کنه و فرزندان سالم و صالح بهمون بده.

شاید چون توی واقعیت کسی  مشکلشو به دیگران نمیگه و ما خبر دار نمی‌شیم ،همچین حسی به من دست داده .شما چی فکر می کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استرس نداشته باش اگه میخوای برو پیش یدکتر درست و اونجا ازمایشو اینا بدید باشوهرت

ناسکری هم نکن

من دوتا پشت سر هم دارم روانی شدم بخدا

هیچکس راضی نیست از شرایطی  ک داره

رنجو استرسم از خودت دور کن

خودش میبینه نمیخوایش میدووه میاد تودلت

A A
شما چند ساله منتظرید؟ فرزند اول؟

بله فرزنداول.سه ماه اقدام کردیم که نشدبعدازکلی آزمایش وسونوگرافی که همه چی نرمال بود شوهرم آزمایش داد که متوجه شدیم همسرم تحرک اسپرماش کمه.الان دوماهه که زیرنظر اورولوژیست دارو مصرف میکنن.توکل بخدا

استرس نداشته باش اگه میخوای برو پیش یدکتر درست و اونجا ازمایشو اینا بدید باشوهرت ناسکری هم نکن من ...

ممنون دوست خوب،نه ناشکری که نمی کنم ،همش دخترمو می بوسم و از خدا تشکر می کنم بابت وجودش ،ولی اطرافیان. با چهار پنج بچه میبینم که چه راحت بعدی رو هم دارن میارن ،منم از خدا می خوام.

2706