2737
2734
عنوان

قطره آهن لیپوزوفر

4147 بازدید | 3 پست

سلام.مامانایی که این قطره رو به بچتون دادید میشه بگید چندسی سی میدید؟من ایروویت دادم ودیدم دندون دخترم یکم سیاه شده.الان این قطره رو گرفتم که نوشته هر سی سی ۷میلی گرم آهن داره.میخواستم بگم کم نیست؟

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.

سلام من به دخترم از این قطره میدم مارک خارجی این قطره اسمش سیدرال گوچه هست که قیمتش از ۳۶ هزار تومان شروع شد تا رسید به ۵۲ هزار تومان بعد یکدفعه کمیاب شد تو بازار خیلی هم طرفدار داره این قطره بعد از این دیدیم نمونه ایرانی این قطره به اسم فروزومال وارد بازار شد و جالب با همان ترکیبات به قیمت ۳۲۰۰۰ و بعدش که این هم کم شد این قطره لیپوزوفر اومد با قیمت ۴۱۵۰۰ حالا ما از همین قطره به دخترم میدم روزی ۲ سی سی البته تو هر یک سی سی ۷ میلی گرم آهن داره که بستگی به وزن بچه داره اگه تو اینترنت سرچ کنی میگه به ازای هر کیلو وزن بچه روزی چند سی سی باید بخوره و اگر هم از نظر قیمت قطره براتون مشکلی نداره خارجی این قطره که سیدرال گوچه هست و قیمتش بالای ۸۰ هزار تومان تهیه کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728