2410
2553

شاید یکم بخندیم و شاد بشیم😊خودم ناراحتم و چیز خنده دار ندارم آخه امروز پری امدددد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من دارم!از صبح خورش کرفس گذاشتم هنوز نپخته!!!!!!!   الان گذاشتمش تو زودپز

کرفسه یا نخود😜

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

منم این تاپیکو دوس دارم ولی خودم چیز خنده داری ندارم متاسفانه

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2714
من که حالم خوب نیس اومدم نی نی سایت فکرمو مشغول کنم کمتر غصه بخورم😔

منم

والا من امروز میخواستم برم اردو تادر سرا رفتم یه دفع دیدم هیچکی نیومده گفتم دیدی منو گذاشتن رفتن یه دفع دیدم زدن ۴ اردیبهشت چهارشنبه اردو😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470
عاقا من یه چیز ب جاریم گفتم از خانواده شوهر الان فهمیدم رفته خونه مامانش همیشه پنج شنبه میرفتا 😌 نخ ...

نمیدونم چرا با اینکه خودمم جاریم ولی از جاری خوشم نمیاد

با دوستم بیرون بودیم من مانتو لی تنم بود یهو دوستم گف از مانتو لی متنفرم خیلی خزه😐 من گفتم خر چ دا ...

😂😂😂

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2706