2726
عنوان

بنظرتون مهموني بدم يا نه؟

348 بازدید | 40 پست

تقريبا يك ماهه عروسي كردم

بعداينكه مادر همسرم خيلي دلش ميخاد بياد خونه پسرش... حالا كفته فرداشب ميان بعداز شام

مامانم ميكه زشته پيرمرد پيرزن بعداز شام بيان ... شام درست كن ميام كمكت ميكنم

از طرفي ام ميكم نميشه كه مامانم بياد و وقت شام بره خب بايد مامان باباي خودمم بيان ... ميشه يه مهموني بزرك و  براي من سخته...😩😣😢

همسرم ميكه اصلا زشت نيست مامان بابام بعد از شام بيان ...نميخاد خودت رو اذيت كني

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا چ سختیی داره

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

یه شام ساده درست کن از همین الان تشریفاتیش نکن

دور هم خوش بگذرونید

از همین الان بخوای مفصل بدی تا همیشه باید مفصل بدی

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

اذیت چیه.حالا ایندفعه با کمک مامانت یه غذایی برا مادرشوهر اینا درست کن.اگرم میبینی مامانت نباشن زشته، خودت یه غذای ساده مثل زرشک پلو مرغ و بادمجون درست کن.یه دفعه دیگه مامانت اینا رو دعوت کن

بنظرم خودت درست کن دو نفر اضافه تر کاری ندارن شاید بخان راحت باشن تنها باشم بهتره بعد تو یه فرصت دیگه مامانت اینا رو هم جدا دعوت کن

شاید یه روز سرد،شاید یه نیمه شب،دلت بخواد بشه برگردی به عقب
4 نفر سخته؟؟؟

با خواهرامون ميشن ٦نفر با خوذمون دوتا ميشيم ٨نفر و خونم ٤٠متره

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
بنظرم خودت درست کن دو نفر اضافه تر کاری ندارن شاید بخان راحت باشن تنها باشم بهتره بعد تو یه فرصت دیگ ...

سه نفرن با خواهرشوهرم

2706