2703
2553

من دوباربا دماغ خوردم زمین داغونه اصن .شوهرم تو خونه خیلی مسخرم میکنه میدونه رو دماغ حساسم مثلا میخواد اذیتم کنه میگه دماغت بزرگه و فلان ..بارها بهش گفتم فک نکن با شوخیت میخندم بلکه ناراحت میشم میگمم عمل کنم میگه نه 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم خوردم زمین از پله ها شکسته میخواستم عمل کنم باردار شدم حالا بچم ب دنیا اومده و ۳ ماهشه وقتی ۳ سالش شد میرم عمل میکنم.فقط از واکنش پدر و مادر و هونواده شوهر میترسم قدیمی فکر میکنن یکم.

هی روزگار!!😢
😑اروم براش توضیح بده وبگو نظرش برات محترمه ولت میخواد عمل کنی چون اینطور حس خوبی نداری قبول نکرد با ...

خخخخ والا بعضی وقتا ب سرم میزنه یبار دیگه بخورم زمین بینیم بشکنه خودش با دستای خودش منو ببره واس عمل 

2714
منم خوردم زمین از پله ها شکسته میخواستم عمل کنم باردار شدم حالا بچم ب دنیا اومده و ۳ ماهشه وقتی ۳ سا ...

همچنین خانواده ی منم اینجورین شوهرمم میگه مگ خرم واس دماغ سالم پول بدم .چ جوری بگم اخه خیلی بده ک دماغ شوهرت از واس تو کوچیک تر و خوشگلتر باشه

ینی نفری ۶ ؟چیشد دکتر چیا گف

اره نفری ۶

نکاه کرد. گفت ی ذره قوس میخاد و شکستگی داره و ی ذره افتادگی واسه من

واسه شوهرمم مثل من ولی شکستگیش بیشتره و افتادگی نداره 

گفت برو ازمایش و سی تی اسکن بقیع کارا و سوالا واسه بعد 

حالا نمیدونم دفعات بعدم میخاد ویزیت بگیره یا ن

احتمالن بخاطر پولشه .یه عمر همه واس دماغم مسخرم کردن چون تنها عیبمه همه چیم قشنگه 

منم شوهرم خیلی خود خواهه دماغ خودش خیلی خوبه ها ولی من میگم عمل میگه تو امروز بری منم فردا میرم منم میگم برو گند بزن به صورتت یوقت ازمن عقب نمونی یه مرحله

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2706