2703
2553

عکس بزار ببینیم

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با نرم افزار ادیت عکس ببین اصن بلوند بهت میاد یا نه بعدم برو ی جای خوب ک موهاتو خراب نکنن دلت نسوزه بوس بوس

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2720
عزیزم با نرم افزار ادیت عکس ببین اصن بلوند بهت میاد یا نه بعدم برو ی جای خوب ک موهاتو خراب نکنن دلت ...

چهارسال پیش طلایی گندمی کردم.....خیلی بد بود رنگش...سریع مشکیش کردم....

2714
۲۷.موهام بلند بود کوتاه کوتاه کردم.ارایشگرم بگم گفت فردا نیای گریه کنی.ولی الحق و الانصاف از کوتاهی ...

منم کوتاه کردم...خیلی بیشتر از موی بلند دوسشون دارم....دو دلم واسه رنگ کردن...میترسم پیر نشونم بده

2706