2733
2734
عنوان

مادرشوهر لعنتی

1607 بازدید | 53 پست

شوهرمن دیروز بیخودو بی جهت درصورتی ک دارن پدرومادرش .جوگیرشده پول داده پدرومادرش برن مشهد.پول داده تک تک براهمه سوغاتی بگیره😕😕

مادرش نشسته ب اه وناله ک دلمون گرفته پوسیدیم توخونه

بالای ٢٠ باررفته مشهدبخدا

دیشب گفتم شوهرم گفت چقدسنگدلی!!!‌خب

بذا برن اب وهواشون عوض شه

منم دیگ ادامه ندادم شوهرمن خیلی خوبه اخلاقش.پشتم هس.ولی ازنظرمالی خیلی بیخودی میده.دارن بخدا خودشون.پدرشوهرم ماهی ٤ تومن حقوق داره.٤ تام پسرداره و ی دخترمجرد شاغل ک هرکدومشون ماهی ٣٠٠ ٤٠٠ تقبل میکنن بهشون.ولی دس بردار نیستن ک فقط تیغ میزنن.ماام زندگی دارم بفهم لعنتی مادرشوهر لعنتی بفهم 

پول رفت وامدش بخدا عین خیالم نمیاد ب من چ ک ازجیب من وبچم بره برا بچه ی خواهرشوهر وجاری خودشونو

حالا مگ فقط ایناس مادرشوهرم براخواهر برادرای خودش.برا ایل وطایفشم سوغاتی میخره.خیلی ناراحتم خلاصه

شمابودین ناراحت نمیشدین؟؟

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2731

والا بابای من ۲۶۰۰ حقوق بازنشستگی داره فقط همونم همش برای نوه هاش خرج میکنه نمیدونم اینجور ادما فازشون چیه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
تقصیر همسرته مادرش و چرا فحش میدی 😐🐀

اگ اه وناله هاشوببینی خودت میفهمی

پسرای مردم ال وبل ان

ناشانس ندارم حاجی خودتو ناراحت نکن‌

خطاب ب پدرشوهرم😒

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738

من بودم خونه بزرگ میخواستم از شوهرم پولهاشم خرج خودم و بچه ام میکردم که دیگه پول نداشته باشه ببخشه وام بگیر واااام بسیار

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

عزیزم شوهرت دلش میخاد مقابلش واینسا ک تو میشی آدم بده 

حالا ک اینقدر دست و دلبازه تو هم بیشتر از پول بگیر پس انداز کن تا میتونی پس انداز کن 

اگر جلوشو بگیری باهات برخورد میکنه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
شوهرت براتون کم میزاره؟؟ به نظرم شوهرت ازوناس که باید باید خرج بتراشی فقط😑

ن بابااصلا

شوهرم خیلی خوبه بنده خدا

برا مسائل مالی خودتونو ناراحت نکنید شما خرج کنید هرچی نیاز دارید بگیرید حالا دست همسرتون باز بود به مادرپدرش هم کمک کنه کرده دیگه ب نظر منکه دخالت تو مسائل مالی زن رو پیر میکنه فکرتونو درگیر این چیزا نکنید مسائل مالی رو مرد باید مدیریت کنه 

2706