2703
2553
عنوان

بارداری نزدیک ۵هفته ایی با بتا ۳۰۰۰

4702 بازدید | 17 پست

سلام من ۲۲ام پریود شدم و ۲۳فروردین آز بتا دادم بیشتر از ۲۵۰و مثبت بود و چهار روز رفتم آز بتا تیتر دادم و مقدارش ۳۰۰۰بود ، می‌خوام بدونم آیا این مقداربتا طبیعی هست و بالا نیست ؟ چقدر احتمال بارداری پوچ یا خارج رحمی هست.

پزشکم نظر بدی نداد و گفت دو هفته دیگه باید سونو بدی و لازم به تکرار بتا تیتر نیست در حالیکه من همه جا میبینم زدن باید تکرار بشه 

تعداد رای : 5
نظرسنجی
بارداری
4
80%
بتا
1
20%

درسته

اولی هم بالای ۲۵۰ بوده نمیدونی که دقیق چند بوده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم نگران نباش باردار هستی و همچی نرماله.به خارج رحمی هم فکر نکن منم بیخودی استرس گرفته بودم که خارج رحم نباشه.اگه خدایی نکرده خارج رحم بود درد داشتی و به خونریزی یا لکه بینی میوفتادی

عزیزم نگران نباش باردار هستی و همچی نرماله.به خارج رحمی هم فکر نکن منم بیخودی استرس گرفته بودم که خا ...

عزیزم شما بتاتون یادتون هست چقدر بوده قلب نی نی شما چند. هفته بعد تشکیل شد گلم ؟

2714
اینجا آزمایش که دادم همون روز بردم دکتر گفت ۵ هفته و ۴ روزی هفته ی بعد بیا واسه سونو.رفتم سونو واسم ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده و به سلامتی زایمان کنی و نی نی سالم خوشگلتون رو بغل بگیری ، پس یعنی برای شما توی هفته پنجم ۴۰/۰۰۰ تا بوده و نرمال بوده خداروشکر ، پس برای منم انشالله که غیر عادی نیست 

ممنون عزیزم خدا خیرت بده و به سلامتی زایمان کنی و نی نی سالم خوشگلتون رو بغل بگیری ، پس یعنی برای شم ...

قربونت عزیزم همچنین شما.نه عزیزم کاملا نرمال هستی اصلا به خودت استرس وارد نکن😘😘😘

2706