2703
2553
عنوان

از دست بچم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 90 پست
وای پسر منکه همه دوسش دارن یه روز بردم خونه مادرشوهرم.پدرشوهرم شب گفت چی میکشی از دستش.منم خسته شدم. ...

میفهمت خیلی با بچه ها الان سرو کله زدن سخت شده از هیچکس حساب نمیبرن و حرف گوش نمیدت

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …

این یه حسیه که اکثر مادرا تجربه میکنن

ولی چون توی سرمون از فدیم خوندن که مادر فرشتست بهشت زیرپای مادره،مادرو له میکنن زیر اینهمه مقدس انگاری و مادرا اکر اعتراض کنن میشن مادربد!

پیشنهاد میکنم برنامه مادری بدون فی لتر رو از سمت نو دنبال کنید یا اینکه پیج سمانه سوادی رو توی اینستا فالوو کنید

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استارتر منم بچهام شیر ب شیر هستن ولی تا باردار بودم اولی رو از پوشک و شیر گرفتم الانم عصرا باباش میبرتش گردش و بیرون تا یکم من استراحت کنم وگرنه خیلی سخته منم گاهی کلافه میشم ولی چاره ای نیس

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

خیلی سخته،، حق داری

ببین پوشک خودش پروسه خیلی سختیه،،، بزار 2/5سال ببعد ،تو سه روز کامل بازش کن،،، اگ امادگی جسمی داشته باشه،، تو همین سه روز جواب میده،،، و در بقیه موارد ک نم ممکنه بزنه ک قابل اقماض و طبیعیه و بمرور خوب میشه،،، ولی دیگه کامل خیس خییلی کم پیش میاد معمولا،،، اگر ک نه یعنی امادگی نداره و دوباره پوشک کن یکماه بعد امتحان  کن همین روشو،،،،  کلا وسواس هم باید گذاشت کنار تو این پروسه،،، دمپایی روفرشی بپوش،، نماز هم سجاده پهن کن،، بعد از شش ماه ک اوکی شد کامل،، فرشها هم میشوری،، نگران نباش

اذیتهای دیگه هم ک هیچی چاره ای نداری جز تحمل،، شایدم بتونی مهد بزاری ک اونم خودش داستان داری حداقل تا یکهفته دوهفته ک عادت کنه

خیلی سخته،، حق داری ببین پوشک خودش پروسه خیلی سختیه،،، بزار 2/5سال ببعد ،تو سه روز کامل بازش کن،،، ...

الان به زحمت  پوشک عوض میکنهم بعضی اوقات اینقدر اذیت میکنه که مجبور میشم بزنمش واقعا عصبی میکنه ... خدا بدادم برسه برا از پوشک گرفتنش ... همینطور که گفتید انجام میدم انشالله زود و بدون نجس کاری بتونم بگیرمش بیشتر سختیم کوچکه هست که کسی نیست مراقبش باشه 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
این یه حسیه که اکثر مادرا تجربه میکنن ولی چون توی سرمون از فدیم خوندن که مادر فرشتست بهشت زیرپای ما ...

دقیقا 🙋

2714
استارتر منم بچهام شیر ب شیر هستن ولی تا باردار بودم اولی رو از پوشک و شیر گرفتم الانم عصرا باباش میب ...

خدا روشکر اخه بچه من خیلی کوچیک بود یکسال و دو سه ماه بود که دومی اومد نشد از پوشک بگیرم همین از شیر گرفتنش جونم دراورد ... پدر بچه هام اکثر وقتا سر کاره و من تنهام

خدا روشکر اخه بچه من خیلی کوچیک بود یکسال و دو سه ماه بود که دومی اومد نشد از پوشک بگیرم همین از شیر ...

آخی عزیزم‌میدونم سخته خدا بهت توان بده .منم پسرمو ۱۷ ماهه از پوشک گرفتم .این روزا هوا خوبه بچتو بزرگ کالسکه دوتاشو ببر پارک تا انرژی ش تخلیه بشه، 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
الان به زحمت  پوشک عوض میکنهم بعضی اوقات اینقدر اذیت میکنه که مجبور میشم بزنمش واقعا عصبی میکنه ...

میفهمم چیمیگی،،عین همین روزا رو منم گذروندم،،باخودم میگفتم یعنی میشه این پروسه بگذره و موفق بشم 

ولی اتفاقا خودتو کامل آماده نجس کاری کن وگرنه اذیت میشی هم خودت هم بچه،، فوق‌العاده کثیف کاری داره باوجود اینکه سه روزه یاد بگیره

میفهمم چیمیگی،،عین همین روزا رو منم گذروندم،،باخودم میگفتم یعنی میشه این پروسه بگذره و موفق بشم  ...

ممنون عزیزم واقعا خدا کمکم کنه واقعا دارم از دستش داغون میشم بخدا به ناشکری افتادم میگم کاش نداشتمش خیلی لجباز و یکددنده هست .... روزی دو تا و سه تا مسکن میخورم از دستش 

مهد نمیشه بزاری حتی ساعتی؟ تهرانی مث من؟ 

تهرانم ... اخه پوشکی هست ... ببخشید پی پی میکنه نمیگه  ... ولی به قول شما هوا بهتر بشه میرم چندجا رو ببینم 

تهرانم ... اخه پوشکی هست ... ببخشید پی پی میکنه نمیگه  ... ولی به قول شما هوا بهتر بشه میرم چند ...

مهد ها قبول میکنن خیلی هاشون پوشکی،، ،منتهی سرای محل ها فقط ساعتی نگه میدارن ک اونم عوص نمیکنن پوشک بنظرم،، 

2706