2737
2734
عنوان

زن و شوهر دندونپزشک

337 بازدید | 8 پست

یه زن و شوهری هستن دندونپزشکن و یه جا مطب دارن. بعد یه آقایی از همکارا که خیلی هم بی ادبه رفته مطب خانومه اونم گفته کارتون رو شوهرم انجام میده. بعد من گفتم کارش درست بوده وقتی شوهرش هست طبیعیه که مریضای آقا رو بفرسته پیش اون. بعد این همکارام هی بحث میکردن میگفتن نه دکتر که محرمه. نظر شما چیه ؟ به نظرم کار دکتر درست بوده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درسته که دکتر محرمه ولی اونجا هم پزشک زن دارن هم مرد حتما زن و شوهری قرار گذاشتن کار همجنسای خودشونو انجام بدن بخاطر این آقای بی تربیت دعوا بندازن بین هم!! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

چه بگوووویممممم که نگفته هم پیدااااستتتتت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

کار دکتر درست بوده 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

حالا هرچی به یکیشون میگفتم خودت رو بزار جای دکتره . مثلا با خانومت همکاری . طبیعیه که توقع داری مریض مرد رو خودت ببینی نه خانومت می گه نه تو اشتباه می کنی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738