2410
2553
عنوان

می‌خوام یه هدیه بدم به بچه ها تو مولودی، نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1622 بازدید | 54 پست
خيلي خوبه

ممنون گلم

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

استکان هایی هست شیشه ای کوچیکه شکلهای بچه گانه روش داره به تعداد از اونا میتونی بگیری داخلش شکلاتی چیزی بذاری بعد دورش زرورق بپیچی و ربان.

هر وقت استکان رو استفاده میکنن یاد مولودی میفتن.

ما رفتیم یجا این کارا کردن بامزه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هم عالیه بچه ها خوشحال میشن میتونه خوردنی باشه اسباب بازی کوچیک باشه من یک بار رفتم مولودی ب یچه ها بسته بندی کرده بودن تو هرکدوم یک‌بسته بیسکوییت شکلات کاکائو نخود کشمش با از این عروسکای کوچولو توش بود کاسه هر بچه ایی یک چیز افتاد خیلی جالب بود

تیکر تولدمه😍😍
من از مولودی برام گل سر و کش مو یه سری اوردن 

اخه واسه پسرا که خوب نیس😁

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
2456
آره کار قشنگیه  یکبار یکی از دوستام ازین لیوان بزرگهای در دار داد اونو پسرم الانم که بزرگ شده ...

اینم خیلی جالبه 😘

برا دخترا عروسک برا پسرا ماشین‌‌‌‌...ازین قیمت مناسبای نسبتا کوچولو کتاب شعر و داستان ....مداد رنگی ...

فکر کنم با این قیمت عروسک و ماشین خوب گیرم نیاد

عالیه فقط تاکید کنید که عیدی میلاد آقاست که توی ذهن بچه بمونه.بچه ها با همه چی ذوق میکنن ...واسه کار ...

چشم عزیزم حتما

2714
اول اينكه قشنگه ولي گرونه به دخترا لاك يا گل سر بده  به پسراام از اين ماشين پلاستيكيا

مگه لاک چنده

عالیه عزیزم افرین

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
کارتون خیلی هم قشنگه،آفرین،کتاب یاشعر کوکانه درمورد امام عصرعجل لله ،برچسب،شکلاتهای متنوع بابسته بند ...

ممنون از پیشنهادات

عالیه عزیزم افرین

قربونت

ممنون از پیشنهادات

کاری نکردم عزیزم،منم برای عیدغدیر چون پسرام وخواهرزادم سید هستن براشون شال سبز میندازم،بسته فرهنگی کتاب،تراش وپاک کن فانتزی،شکلاتای متنوع،برچسب باتم عیدغدیر میگیرم هرچقدر درتوانمه البته ازخانواده هامون هم کمک میکنن آماده میکنیم میبریم پارک میدن به بچه ها،خیییلی لذت بخشه شادیشون،اجرتون باخدا،التماس دعا

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
استکان هایی هست شیشه ای کوچیکه شکلهای بچه گانه روش داره به تعداد از اونا میتونی بگیری داخلش شکلاتی چ ...

ممنون از ایده ات

2706