2737
2734

25سالمه ی دختر ده ماهه دارم چند وقته احساس میکنم تو زندگیم هیچ هدفی ندارم ب شدت دچار روزمرگی شدم خیلی سعی میکنم ب خودم و زندگیم برسم اما باز ته دلم اون احساس بی هدف بودن تو زندگیمو دارم خداروشکر وضع مالیمونم خوبه.راه دور ازدواج کردم و تو این شهر هیچ دوستی ندارم بخام برم کلاس یا باشگاهم دخترمو نمیدونم چیکار کنم اصلا ب پرستار اعتماد ندارم اخه دخترم کوچیکه و من نمیدونم پرستار چطور باش رفتار میکنه کسی مثل من بوده ک خوب شده باشه تورو خدا کمکم کنید

سلام خانومی

زندگی ما ادم های خیلی خیلی قشنگه ، فقط باید زیبایی هاشو کشف کنیم و از زندگیمون لذت ببریم

تو این همه چیزهای قشنگ تو زندگیت داری که بقیه حسرت داشتنش رو میخورن از همشون سپاس گزار باش و دنبال راهی باش تا از زندگیت لذت ببری

انتظار سخته ، خیلی سخت ، به لطف و عنایت الهی انتظار هشت ساله ام بالاخره سرومد ، من هم بعد از 8 سال مامان شدم ...                                 سید مهدی کوچولوی مامان ، روز شماری می کنم تا  به دنیا بیای و بتونم در آغوشت بگیرم و نوازشت کنم ...                      ((  الحمدالله رب العالمین ))  

منم تقريبا مثل خودتم

اما نسبت به چندماه قبل بهترشدم

قبل از بچه داري چه كارايي ميكردي كه سرگرمت ميكرد؟يه وقتايي بچه رو بده به شوهرت برو بيرون يا باهم بريد گردش

سعي كن از چيزاي كوچيك لذت ببري

كتاب بخون فيلم ببين به آينده فكر كن واسش برنامه ريزي كن به بچت فكر كن بزرگ ميشه باهم ميريد خريد

يكم بزرگ شه ميتوني بذاريش مهد راحت به همه كارت برسي

ديش ديري ديرين ماشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با توصیفات که کردید منابع حمایتی خوبی دارید مثلا متاهلید صاحب فرزند هستید مشکل اقتصادی ندارید جوان هستید و...پس  پیش اگهی درمانی خوبی خواهید داشت و خیلی هم سریع و خوب جواب میگیرید 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2728

عزیزم باز تو خوبه بچه داری وضعتون خوبه میتونی هر کلاسی بری پس من چی بگم با این که دورم هیچ کس پیشم نیست الان 6 سال6 ازدواج کردم هر روزش مثل همه بخاطر بی پولیه شوهرم بچه نمیارم چون تو خرج خودمون موندیم بخاطر بی پولی نمیتونم هر کلاسی که دلم بخواد برن شوهرم هم صبح میره آخر شب برمیگرده . من همیشه تنها هستم البته که معلومه خدا هست همین که وجودش رو حس میکنم برام کافیه. ناشکری نکن و به خودت برس با دخترت برو بیرون بگرد. برای منم دعا کن دانشگاه قبول شم تا از این یکنواختی زندگی نجات میدا کنم.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

درکت میکنم تحت فشاریو و کسل و افسرده شدی من روانشناس خوب میشناسم که کمکت کنه و حالتو خوب کنه حال خودمو که خیلی خوب کرد البته من مشکلات دیگه هم داشتم.ازتون تست میگیرن  و متوجه میشن افسرده هستین یا نه و در چه حد هست. و درمان میکنن.

M_banoo1@ این آیدی تل گرامشونه خیلی پخته و اهل مطالعن واقعا خدا خیرش بده زندگیمو عوض کرد.بهشون تل گرام پیام بدین خودشون درباره هزینه و راهکارا پاسخگو هستن.

دوست عزیزالبته من روانشناس نیستم،ولی 4سال به خاطر شغل همسرم دریکی از شهرای مرزی کشور زندگی کردم،میرفتیم مسجد،پیاده روی،برای بچه هاوبزرگترها آموزش روخوانی قرآن گذاشتم خیلی استقبا ل شد،اعیاد ومراسمهای مذهبی جشن وعزاداری میگرفتبم،کلی دوست خوب پیداکردم وبافرهنگشون از نزدیک آشناشدم،وکلی کارای دیگه،تازه شمادختر داری خیییلی میتونی بااون وقتت روپرکنی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

کانال

Dr majidi

رو تو تل گرام سرچ کن متخصص خود شناسی هست و یاد میده چطور از زندگی لذت ببریم و چطور می تونیم با تغییر دیدگاه به تمام خواسته های دلمون برسیم

انجام دادن دستوراتش معجزه می کنه و خیلی ها زندگیشون دگرگون شده

منم از وقتی باکانال های دکتر مجیدی آشنا شدم و وقت گذاشتم و مطالعه کردم زندگیم برام لذت بخش و شیرین شده

حتما عضو کانال هاش بخصوص معجزه ی سپاسگزاریش بشو تا اثرش رو روی زندگیت ببینی

انتظار سخته ، خیلی سخت ، به لطف و عنایت الهی انتظار هشت ساله ام بالاخره سرومد ، من هم بعد از 8 سال مامان شدم ...                                 سید مهدی کوچولوی مامان ، روز شماری می کنم تا  به دنیا بیای و بتونم در آغوشت بگیرم و نوازشت کنم ...                      ((  الحمدالله رب العالمین ))  
2738
 درکت میکنم تحت فشاریو و کسل و افسرده شدی من روانشناس خوب میشناسم که کمکت کنه و حالتو خوب کنه ح ...

اینم اضافه کنم که دچار افسردگی بعد زایمان بودم  خودم متوجهش نبودم سالها با من بود این افسردگی که به استرس منجر شد

عزیزم درکت میکنم. منم تا دوسال که شیر میدادم و توی شهر غریب دوتا بچه کوچیک داشتم خیلی خسته بودم. روزهای تکراری. بچه چسبیده بهم....شبها بیدار....نه تفریحی نه سرگرمی 

ولی بچمو از شیر و پوشک گرفتم راحت شدم به خودم و اهدافم رسیدگی کردم. دوباره برگشتم سرکارم. لاغر شدم و انداممو درست کردم. لباسهای خوب میخرم. کلاس موسیقی و زبان رفتم 

خیلی بهتر شدم. الانم خوشحالم که خودم بچه هام رو بزرگ کردم و از کسی کمک نگرفتم 

شما هم صبور باش این روزها میگذره. هوا بهتر میشه برید پارک و پیاده روی و خرید......بچه سه سالش بشه میتونی بری کلاسهایی که دوست داری. الانم بزارش تو کالسکه برو پیاده روی یا باشگاه و خرید 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂