2726
عنوان

پیامک برادرم!!!!

675 بازدید | 10 پست

دوستان من یه برادر دارم که از برادری فقط اسمشو یدک میکشه....الان حوصلم نمیکشه بقیه رفتاراشو توضیح بدم...ولی دیروز یه پیامک زده که راجع به مهمونی و رفت و امده....و توضیح داده که الان مرغ و گوشت گرونه و زیاد انتظار مهمونی نداشته باشین....برید یه ساعت بشینید و پاشید!این برادرم مجرده و با پدر مادرم زندگی میکنه!خرج خونرو هم بابام میده!اصلا وقتی هم میرم اونم شاید ماهی یه بار برم خونه ی بابام;و شاید سه ماه یه بار واسه وعده ی غذایی بریم;خیلی بی احترامانه برخورد میکنه!ولی همش میاد خونه ی ما میخوره با خودشم میبره!البته تقصیر مادرمه !چون مادرم بشدت از رفتارهای غلط و اشتباه این برادرم حمایت میکنه!طوری که انگار تنها بچش اونه!وضع مالی بابام اینا هم خوبه ;حالا قبلنا که میرفتیم مامانم تخم مرغ اب پز یا مربای خالی میزاشت جلومون!اعتراض کردم کمی بهتر شدن....با اینحال هنونطور که گفتم مگر دعوتمون کنن واسه شام یا ناهار بریم....در غیر اینصورت در حد سر زدنه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداشت که خیلی به ملاحظه س.شمام واسش کارخاصی نکن ولی خونه بابات اینا فقط واسه سرزدن برو دوسه ساعت بمون برگرد ساعتشم طوری باشه که به ناهار یاشام نخوره چه اشکال داره خیلیا توشهرما همینجوری میرن و شام یاناهار فقط گاهی نگهشون میدارن.مثلا 5 برو تا 8 برگرد