2733
2734
عنوان

هاله بی بی چک

362 بازدید | 45 پست

بچه ها ۱۶ اسفند آخرین پریود م بوده ۴ روز بعد تاخیر بی بی زدم رفتم خوابیدم اومدم دیدم هاله انداخته روز ده هم زدم دوباره هاله انداخت الانم خیلی خیلی تخمدان راست و چپم درد میکنه پادرد و سینه درد و کمردردهم زیاد دارم میشه به هاله بی بی چک اعتماد داشت؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره از علائمتون مشخصه

مبارکه عزیزم فردا باز تست بزن

برا منم دعا کن زودتر خدا یه نی نی سالم بهم ببخشه

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2731

بله مال منم هاله انداخت و مثبت بود

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

دردای زیادتم میتونه نشونه بارداری باشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2738
انقدر پا و کمرم درد میکنه که اعصابم ریخته به هم تازه از امروز درد شدید دو تخمدونام هم شروع شده

منم انقدر درد داشتم و حالت سرماخوردگی هم داشتم فکرشو نمیکردم

فقط سینه چندتا رگهاش مشخص شده بود

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706