2737
2734
عنوان

هاله بی بی چک

330 بازدید | 58 پست

بچه ها ۱۶ اسفند آخرین پریود م بوده ۴ روز بعد تاخیر بی بی زدم رفتم خوابیدم اومدم دیدم هاله انداخته روز ده هم زدم دوباره هاله انداخت الانم خیلی خیلی تخمدان راست و چپم درد میکنه پادرد و سینه درد و کمردردهم زیاد دارم میشه به هاله بی بی چک اعتماد داشت؟؟

منم نمیدونم دوزه عقب انداختم هاله افتاده نمیدونم باورکنم یانه عکسشوبزار

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبایداینقدفاصله هاله بیندازه بایدپررنگ بشه چرا آز ندادی

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2728
برا من هم هاله بود الانم پسرم پیشم خوابیده

من دوروزه عقب انداختم امروزبیبی زدم اولش ک منفی شد دیگه ولش کردم ولی بعدچن ساعت دیدمش دیدم هاله داره نمیدونم راسته یانه ولی ن لکه دارم ن هیچی ولی علایم پری دارم

از من به شما نصحیت هر وقت بی بی مثبت شد بعد چند وقت که (تیتر بتا )ددید نه (بتای) خالی...و مثبت شد و رفتید سونو ساک حاملگی بود تایید گرفتید به هیچ احد و ناسی نگید 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
من دوروزه عقب انداختم امروزبیبی زدم اولش ک منفی شد دیگه ولش کردم ولی بعدچن ساعت دیدمش دیدم هاله داره ...

بی بی چک بمونه بعد چند ساعت که قابل اطمینان نیست همون دو سه دقه اول درسته

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
من دوروزه عقب انداختم امروزبیبی زدم اولش ک منفی شد دیگه ولش کردم ولی بعدچن ساعت دیدمش دیدم هاله داره ...

حالا بازم مراقب باش چیز جوشوندنی نخور که مثلا بخوای پریود بشی یه سه چهار روز دیگه صبر کن اگه نشدی برو آز بده 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
حالا بازم مراقب باش چیز جوشوندنی نخور که مثلا بخوای پریود بشی یه سه چهار روز دیگه صبر کن اگه نشدی بر ...

حتما هیچی نمیخورم تاخودش بیاد نیاد دیگه خداروشکرباردارباشم

بی بی چک بمونه بعد چند ساعت که قابل اطمینان نیست همون دو سه دقه اول درسته

اخه تاحالااینجوری نشده قبلنا ک انجام میدادم چن ساعت نگاش میکردم همون ی خط بود ولی وقتی اونو اینجوری بودتعجب کردم

اخه تاحالااینجوری نشده قبلنا ک انجام میدادم چن ساعت نگاش میکردم همون ی خط بود ولی وقتی اونو اینجوری ...

مثل منی من تا شبم بی بی بود دریغ از هاله فقط یه خط بود ولی الان دقت هم نکنی هاله را میبینی

2706