2726
عنوان

یه سوال درباره بارداری

98 بازدید | 6 پست

سلام میخواستم بدونم کسی هست دیسک‌ کمر و هموروئید داشته قبل بارداری؟برای زایمان‌‌ طبیعی مشکلی‌‌ به وجود‌‌ نمیاره؟یا مشکل خاصی توی دوران بارداری نداشتن؟

من قبل از بارداری هموروئید داشتم و الانم دارم اما اذیت نیستم البته درد و خونریزی نداره

کمر درد هم داشتم که الان بهتر البته باید ماه های اخر نظر بدم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

سوال منم هست در مورد دیسک

من دیسک خیلی خفیف و سیاتیک دارم شکر خدا تاالان که رفتم توماه۸ مشکلی نداشتم و اصرا کمردرد نگرفتم اما برازایمان طبیعی رو نمیدونم .پیش چندتا جراح مغزو اعصاب رفتم همه میگن مشکلی نداری برا طبیعی چون خفیفه. دکتر خودمم میگه اشکال نداره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیسک کمر‌ دارم‌‌ تقریبا شدیده یعنی کلا کمر درد دارم همیشه یکمم دولا راه میرم‌ از درد هموروئید هم‌‌ عمل کردم چند‌ماه یک بار‌ زخم درد خونریزی زیاد دارم‌ میخوام‌ اقدام کنم‌ برای بارداری و اصلا سزارین دوست ندارم مهمه برام تجربه‌ بقیه رو‌‌ در این موارد بدونم